Вхід Реєстрація
Для жінок

Якщо чоловік постійно кричить на дружину, що робити

24 грудня 2019, о 13:30

Чоловік запальний і часто вам грубить. Природно, з кожним разом подібна поведінка все більше і більше вас ображає. Що ж їм рухає, погана звичка чи щось більш серйозне? У статті докладні поради психологів, що потрібно робити, якщо чоловік постійно кричить на дружину.

Кричи і ти будеш почутий, саме так пояснюються гучні висловлювання при з'ясуванні стосунків. Партнерам часом здається, що вони не можуть докричатися один до одного, ось вони і збільшують гучність.

Ну з шумом зрозуміло. А що ж робити з грубими словами?

Психологи пояснюють це тим, що груба, емоційна, часом ненормативна лексика застосовується для більш глибокого та доступного донесення думки. А якщо говорити цілком серйозно, то причина негативної поведінки чоловіків криється в їх більш стриманому характері ніж у жінок.

Прекрасна стать зазвичай емоційно реагує на будь-яку дрібницю, чоловіки ж збирають в собі всі невдоволення, їх внутрішня напруга наростає з кожною хвилиною, а потім в один прекрасний момент відбувається вибух і близька людина виявляється стервом, зіпсувала всю його життя.

Ще однією причиною згубної поведінки чоловіка є наочний приклад батьків. Бачачи відносини батька і матері, він упевнений, що це правильна форма поведінки і навіть не уявляє, що можна поводитися якось інакше.

Подбай про себе! Ось основний заклик всіх психологів.

Як би неприємно це говорити, але деякі непривабливі ситуації жінки створюють власноруч. Адже не дарма народна мудрість говорить «По горбатій спині хочеться вдарити лопатою», психологи, звичайно ж, виражаються більш делікатно, стверджуючи, що кожна жертва знайде свого тирана.

Що робити, якщо чоловік постійно кричить на дружину

І тут потрібно зробити вибір між золотим мовчанням і гучним відстоюванням до хрипоти своєї думки. Можливо варто поглянути на ситуацію з іншої сторони.

• Дати чоловікові виплеснути фонтан емоцій і висловитися.

• Коли його словниковий запас вичерпається, чітко і спокійно змалюйте його дії і свої почуття.

• Поясніть йому, що коли він кричить у вас виникає почуття скривдженості і хочеться захищатися.

• Запитаєте навіщо він це робить.

• Спробуйте домовитися з чоловіком, що навіть в самих жарких диспутах ви не станете переходити на особистості. Адже подібні висловлювання принижують жінку, а хіба не від цього повинен берегти свою половинку чоловік?

Не можна допускати, щоб крик чоловіка ставав нормою ваших відносин.

Важка артилерія

Якщо він твердо впевнений, що його поведінка є легкою критикою, а не хамством, тоді прийшов час пускати в хід важку артилерію.

Під час чергового гала-концерту спробуйте зняти його на камеру мобільного або просто записати на диктофон. А потім після бурі покажіть, яким він був красенем.

Кардинальні методи

Якщо після цього його не відвідає прозріння, і він не змінить свою манеру поведінки, а буде все також продовжувати постійно кричати на дружину, доведеться застосовувати більш кардинальні методи.

Що хорошого в такому заміжжя?

• В першу чергу жінці доведеться задуматися про те, що хорошого в її заміжжя?

• Чому вона залишається з цією людиною?

Матеріальне становище, звичка, стабільність все це не в рахунок, у порівнянні з постійною грубістю і приниженням.

Багато організацій, що спеціалізуються на захисті прав жінок, поведінка, при якому одна людина постійно принижує іншого, називають емоційним насильством. І якщо ви по-справжньому захочете змінити ситуацію на краще, то вам обов'язково знадобляться самоповагу, терпіння і віра.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!