Вхід Реєстрація
Для жінок

Як звести чоловіка з розуму?

4 березня 2019, о 14:26

Жінки, яка б не бажала бути єдиною і неповторною для свого чоловіка, напевно, не існує. Зважаючи на те, як популяризувалися останнім часом інтенаціональні відносини, особливо у місті Львів, багатьх панянок цікавить запитання, як же ж звести з розуму чоловіка, який може бути як в безпосередній близькості, так і на відстані.

Аби чоловік й справді залишався на довго зацікавлений лише тобою, потрібно володіти багатьма способами впливу на нього. Це ціле мистецтво, якому деколи треба вчитися. Є жінки, які, начк у крові мають здатність зводити чоловіків з розуму без особливих зусиль. Однак іншим доводиться вчитися.

Жінці дуже важливо привертати до себе увагу обранця. Тому багато прекрасних леді задаються питанням, як це зробити найсприятливішим і легким способом. Для цього існує ряд рекомендацій, виконуючи які можна досягти любові і розуміння з боку коханого чоловіка.

З перших днів слід показати чоловікові, що ви потребуєте спілкуванні з ним і, можливо, допомоги, яку ви обов'язково оціните. Не варто себе нав'язувати новому знайомому, але проявіть невеликий інтерес до його особистості. Під час спілкування говоріть з ним невимушено, кожен раз підкреслюючи його багатий розум і розумні промови. А коли він вам допомагає, не забувайте йому дякувати. Те ж стосується і різних сюрпризів, які він вам робить. Щиро радійте його подарункам. У міру розвитку ваших відносин, ставайте все більш відкритою. Сміливо говоріть з ним на будь-які теми, навіть інтимні. Також чоловікам дуже важливо, щоб їх обраниці були щасливі поруч з ними. Якщо вам весело, то смійтеся, якщо ви радієте, то посміхайтеся. Вашому чоловікові це буде набагато приємніше, ніж бачити похмуре обличчя.

Проявіть свою жіночність, підберіть до чоловіка «ключики», які будуть вас з'єднувати на довгі роки. Щоб звести чоловіка з розуму, потрібно бути красивою. Повірте, чоловік не просто «любить очима», а й завжди бажає бачити красу поруч з собою. Багато жінок роблять велику помилку, думаючи, що від чоловіків потрібно вимагати шанобливого ставлення до себе, при цьому залишаючись непривабливими і недоглянутими. Ця категорія дам думає, що важливо - те, що знаходиться всередині, а не зовні. І з цим, звичайно, не можна не посперечатися: важливо, який жінка має характер. Однак не слід занижувати значимість і її зовнішнього вигляду.

Якщо вам просто не хочеться доглядати за собою і виглядати красиво, то ваше право бути такою, якою ви є. Але ви своїми бесідами не зможете усунути той факт, що чоловіки «люблять очима». Ви можете ображатися на таку чоловічу особливість, оскільки це вимагає від вас ідеального зовнішнього вигляду. Однак це дано чоловікам не з їхньої волі, а від природи. Вам подобається, коли чоловіки сміються над здібностями жінок мислити не так, як це роблять вони, кажучи, що існує просто логіка і жіноча логіка? Вам подобаються ситуації, коли чоловіки не вважають за зобов'язання дарувати жінкам подарунки? Як ви відчуваєте себе, коли просто не знаєте, любить вас чоловік чи ні, тому що він цього вам не говорить? Все, що жінки вимагають від чоловіків, закладено їм природою. Точно так само природа заклала в чоловіка деякі особливості, які він тепер хоче бачити в будь-якій жінці, особливо коханій. І гарний зовнішній вигляд - це одне з бажань будь-якого чоловіка.

Будьте привабливими. Безсумнівно, для багатьох жінок це стане великою працею і займе багато часу. Однак все це є звичкою: доглядати за своїм тілом, волоссям, робити макіяж, красиво одягатися, створювати свій унікальний імідж і т. д. Якщо спочатку вам буде важко, то потім ви звикнете. Адже все це є звичкою, яку просто потрібно напрацювати. До того ж, вам самим буде приємно дивитися на себе в дзеркало і бачити там прекрасну леді. Тому можна сказати, що жіноча краса важлива чоловікам, як стимул познайомитися і надихнутися жінкою, а також жінкам, у яких піднімається настрій, коли вони розуміють, що привертають кавалерів.

Важливим питанням є й інтимне життя. У ліжко чоловіка можна затягнути дуже просто. Питання в іншому - як часто чоловік захоче лягати саме з вами в ліжко? На один раз жінки всі привабливі, але постійно хочеться спати з однієї-єдиною. Як тут звести чоловіка з розуму?

Жінка повинна бути красивою. Це, мабуть, є не гаслом сучасної моди, а законом природи. Якщо серед тварин самці привертають самок, то в людській природі закладена зворотна функція: жінки приваблюють чоловіків.

Хоч як крути тут, а чоловіки люблять красивих жінок. Абсолютно будь-який чоловік більше захоплюється красою жіночого тіла, ніж її розумом. Безсумнівно, в жінці має бути все - і душа, і красиве тіло, і завзятий характер, і розважливий розум. Але все ж чоловік спочатку вибирає собі жінку по зовнішньої привабливості. Розум і душа - це добре. Але це не має ніякого значення для чоловіка, якщо жінка не приваблює його зовні.

Якщо ви хочете подобатися чоловікам, тоді слід враховувати їх побажання. Бути чи не бути красивою, вирішувати тільки вам. Адже ніхто не зможе змусити вас робити те, чого ви не хочете. Але й за наслідки власного вибору теж доведеться відповідати лише вам.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!