Вхід Реєстрація
Для жінок

Як зустріти принца після 25 років

12 червня 2017, о 12:31

У Львові серед жінок старших за 25, часто ходить думка, що гарних чоловіків у їх віці знайти неможливо, бо хороші чоловіки не можуть бути вільними. Насправді це велика помилка, тому не журіться завчасно.

Бачу ціль, не бачу перешкод

 Для початку, слід переглянути поняття "гарний чоловік". Дорослі жінки не шукають "принца на білому коні" і більш тверезо підбирають критерії для пошуку своєї другої половинки. Усе ще не можете знайти свого коханого? Так може ви не там шукаєте? Спробуйте змінити спосіб свого життя, почніть відвідувати нові місця і знайомитися з різними людьми. Часом буває важко змінити своє життя через дітей, роботу, або будинок. Однак не варто падати духом. Намагайтеся за всяку ціну добитися того, що бажаєте. Поставте собі за мету сходити в кінотеатр, або ж відвідати виставку. Нехай це стане частиною ваших важливих справ.

Проявляйте ініціативу

Якщо ви дійсно хочете знайти гарного чоловіка, то потрібно знайомитися, а не чекати. Відвідуйте частіше різні масові заходи, там ви може і зустрінете своє кохання. Почніть розмову з пересічною людиною, обговоріть спектакль або концерт. Не потрібно бути нав'язливою в цій ситуації. Навряд чи з вами хтось буде розмовляти, якщо ви одразу почнете розмову із пропозиції руки та серця. Одним словом не ставте собі за конкретну мету знайти супутника життя, а шукайте нових знайомств, хто-небудь з нових людей вас обов'язково зацікавить.

Більш того, заміжні чоловіки рідко ходять по таким заходам без своїх жінок, правильний вибір місця допоможе вам відсіяти незнайомців, що перебувають у шлюбі. Найголовніше - це не здаватися. Рано чи пізно ви все одно знайдете свого чоловіка.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!