Вхід Реєстрація
Для жінок

Як зрозуміти, що ви дійсно подобаєтеся чоловікові

12 квітня 2019, о 13:18

Мова тіла, вираз обличчя і словесні формулювання, які використовує чоловік, можуть розповісти багато про те, як він дійсно до вас ставиться. Однак потрібно вміти правильно їх тлумачити, адже наші особисті бажання і мрії можуть перешкодити нам зрозуміти, чи закоханий чоловік насправді чи його почуття - лише плід наших фантазій.

Однак існують чіткі ознаки, які допоможуть прояснити ситуацію про те, чи подобаєтеся ви чоловікові чи ні.

Вираз його обличчя

Якщо ви хочете дізнатися, чи дійсно він закоханий, то зверніть увагу на вираз його обличчя під час вашого спілкування. Зокрема, розширення зіниць можуть бути показником інтересу і збудження. Це підтверджують і результати численних досліджень - коли у нас в мозку активізуються центри, що відповідають за отримання задоволення, то відбувається викид дофаміну в кров, змушуючи зіниці розширюватися. Так наш організм реагує на емоційне збудження - наприклад, коли ми дивимося на щось, що нас приваблює.

Якщо при спілкуванні з вами чоловік піднімає брови, облизує губи або посміхається так, що видно його передні зуби, - то це також свідчить про його зацікавленості вами.

Мова його тіла

Поза, коли чоловік сидить з розставленими ногами, може дратувати в громадському транспорті, але коли він так чинить, спілкуючись з вами, то це вже хороший знак. Цей невербальний сигнал свідчить про його інтерес до вас - тобто, він відкритий для вас.

Активна жестикуляція також говорить про те, що чоловікові важливо справити на вас враження. Якщо рухи його рук здаються дещо перебільшеними, то він явно підсвідомо хоче привернути вашу увагу, продемонструвавши свою розкутість і силу. Чим вільніше його поза, тим очевидніше його прагнення показати свою значимість і завоювати вас.

Його погляд і відстань між вами

Іншим безпомилковим індикатором його інтересу є те, що він прагне скоротити між вами відстань. Наприклад, якщо до вашої з ним розмови приєднається хтось третій, то він інстинктивно наблизиться до вас. Також надійним сигналом є його бажання підтримувати з вами зоровий контакт.

Якщо чоловік не упускає можливості покласти руку на ваше плече або злегка торкнутися своєю долонею вашої руки - це явна ознака його зацікавленості. Тактильне спілкування дуже важливе для закоханого чоловіка.

Він дійсно вас слухає

Коли людина дуже зацікавлений, вона слухає вас, не відволікаючись на сторонні фактори. Така поведінка одночасно є можливістю для нього показати, що ви маєте для нього велике значення. Якщо він пам'ятає всі теми, на які ви говорили, і нагадує про найдрібніші деталі ваших відповідей, то він безумовно в вас закоханий.

Він задає вам особисті питання

Закоханий чоловік хоче дізнатися більше про ту жінку, до якої відчуває симпатію. Прекрасно, якщо він задає вам багато питань, але їх контекст не менш важливий, ніж їх кількість.

Ставлячи вам особисті питання, він не тільки сподівається пізнати вас ближче, але і шукає більш глибокого внутрішнього зв'язку між вами.

Він виконує ваші маленькі прохання і приходить на допомогу у важкій ситуації

Якщо чоловік щосили намагається зробити для вас щось хороше - він, безперечно, про вас піклується. Будь то ранкова кава, куплена спеціально для вас, або настройка нової програми на ноутбуці на ваше прохання - такими невеликими вчинками він висловлює свою прихильність до вас. І робить він їх не через те, що зобов'язаний вам, а по своїй добрій волі.

Його слова передають його ставлення до вас

Іноді кращим способом зрозуміти, як чоловік до вас ставиться, є увага до того, що він вам говорить. Навіть якщо він не вимовляє заповітних слів «я тебе люблю», вони можуть матися на увазі в чомусь іншому. Фраза «я за тобою сумую», сказана чоловіком, підтверджує той факт, що ви - важлива людина в його житті, з якою йому не хотілося б розлучатися.

До того ж, закоханий чоловік зазвичай турбується про ваше самопочуття і висловлює свою турботу. Наприклад, він нагадає вам накинути плащ перед виходом, тому що на вулиці похолодало, або попросить вас повідомити, коли ви доберетеся до будинку, щоб упевнитися в вашій безпеці. Найпростіші прохання і фрази, яким ми рідко надаємо значення, насправді дуже важливі для розуміння суті відносин.

Він включає вас в свої плани

Ще одним явним показником його зацікавленості вами є те, що він прагне вписати вас в свої плани. Він не намагається виглядати важкодоступним, не грає в «кішки-мишки», не примушує вас постійно брати ініціативу в свої руки, а сам робить все для того, щоб провести з вами час. Він швидко реагує на ваші повідомлення, відповідає на дзвінки. Одним словом, він не зникає, вимагаючи від вас рішучих дій, а ініціює подальше спілкування при будь-якій зручній можливості.

Він знайомить вас зі своїми друзями і сім'єю

Знайомство з важливими людьми в його житті - ще одна ознака того, що він у вас закоханий і має серйозні наміри. Запрошення на зустріч з друзями і сім'єю не тільки дозволяє йому показати вам іншу сторону себе, але також допомагає йому уявити вас серед тих, хто йому дорогий.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!