Вхід Реєстрація
Для жінок

Як зрозуміти, що хлопець тебе любить

14 серпня 2020, о 15:28

Дівчата часто сумніваються у своїх відносинах. Не дивно, адже якщо подивитися на навколишні відносини навколо нас, то починаєш замислюватися, а чи не обманює вас хлопець. Як зрозуміти свого хлопця? Можливо він просто не вміє показувати свої почуття. І для цього ми рекомендуємо прочитати цю статтю, яка допоможе у всьому розібратися. Є декілька чинників, які допоможуть зрозуміти, чи є справжні почуття у вашого обранця.

Не варто думати, що хлопець повинен підходити під все нижче представлені фактори. Якщо він виконує хоч один пункт, то це вже прогрес. Отже, почнемо.

- Найбільш важливе у відносинах, це спостереження. Чи цікавиться твій хлопець подіями у твоєму житті? Або йому цікаво тільки власні справи. Якщо хлопець не цікавиться, як пройшов твій день, то можливо пора задуматися, може йому ти і зовсім не потрібна.

- Дзвонить чи хлопець тобі для того щоб дізнатися як ти? Якщо хлопець дзвонить просто так, щоб почути твій голос, то це хороший знак. Він повинен цікавитися тобою, і це означає, що ти його вільніше. Цей дзвінок повинен бути раптовим. Якщо хлопець радує тебе своїми дзвінками, то це відмінний знак для ваших стосунків

- Доглядає він за тобою? Коли людина проявляє турботу і печеться про твоє здоров'я, це означає, що ти йому не байдужа. Коли ти хворієш він обов'язково принесе тобі «вкусняшки» і буде тебе лікувати. Коли ти замерзла на прогулянці, він обов'язково віддасть свою куртку. Просто уважно придивися до нього.

- Чи хоче хлопець познайомити вас з батьками? Це відповідальний і серйозний крок. Якщо хлопець планує тебе познайомити зі своїми близькими, то це означатиме що у нього серйозні на тебе плани. Він думає про майбутнє з тобою. Хлопець може і тягнути зі знайомством, це не означатиме, що він тебе не любить. Просто можливо для нього це все дуже швидко. Дайте час свого коханого, не варто на нього тиснути.

- Чи говорив твій улюблений, що любить тебе? Чи сказав він перший, що любить тебе? Це важливо! Коли хлопець зізнається перший в любові - це гарантія того що він насправді відчуває це. Прислухайся до своїх почуттів.

Чи часто ви проводите час? Коли хлопець приділяє тобі масу часу це означатиме що без тебе він не представляє чим себе зайняти і всі думки у нього тільки про тебе. Ти щасливиця. Багато хлопців не вміють висловлювати свої почуття. Це правда, велика проблема.

Закохані хлопці йдуть на багато жертви щоб побути з коханою. Навіть дивляться нудні фільми, які їм не подобаються. Або витрать годину або два в дорозі для того щоб побачити тебе і обійняти. Так що якщо хлопець ще не сказав що любить тебе, це не означатиме що він цього не відчуває. Він просто боїться зізнатися. Адже кожен хоче взаємної любові.

Не варто занадто багато роздумувати над темою «любить не любить». Якщо вам разом добре і ви відчуваєте що це ваш чоловік, то варто просто віддатися своїм почуттям. Живіть і насолоджуйтесь. Рано чи пізно хлопець покаже свої справжні почуття. Якщо він виконує всі пункти, перераховані вище, то будьте впевнені що він без розуму від вас і дорожить відносинами. Головне довіряйте своєму партнеру.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!