Вхід Реєстрація
Для жінок

Як здивувати коханого?

7 серпня 2017, о 13:39

Зробити приємне своєму хлопцеві в якийсь момент відносин хоче будь-яка жінка, не залежно від того, скільки ви вже разом. Сюрприз може бути як з нагоди свята, так і в звичайний будень. Існує безліч способів влаштувати сюрприз. Відтак, враховуючи звички й особливості свого чоловіка, ви можете спробувати котрийсь з наступних варіантів.

Гастрономічний

Ви можете здивувати свого чоловіка, приготувавши йому смачну страву! Більшість чоловіків полюбляють смачно поїсти. До такого сюрпризу варто підготуватися заздалегідь: обрати рецепти, закупити і приготувати продукти і продумати оздоблення столу. Не варто обирати страви, які ви ще ніколи не готували або які потребують багато часу для приготування. Влаштуйте романтичну вечерю: накрийте на стіл, причепуріться, створіть приємну атмосферу зі свічками та вином! 

Готову страву можна відвезти коханому на роботу, що він оцінить і як сюрприз, і як прояв турботи. Та ще й колеги відзначать, яка у нього чудова дівчина, що безумовно, потішить самолюбство чоловіка!

Естетичний

Чоловіка можна здивувати несподіваною демонстрацією будь-яких жіночих талантів або навичок. Найчастіше це - танець. Це може бути приватний танець, стриптиз або танець живота. Якщо у вас пластичне тіло, і ви коли-небудь займалися танцями, то втілити цю ідею буде не складно. Спочатку слід підібрати музику, яка подобається саме Вам. Потім підібрати костюм, зручний і сексуальний, який сподобається вашому чоловікові! Танець можна заздалегідь відрепетирувати в домашніх умовах, поки чоловік на роботі, або ж записатися в студію на заняття з групою або індивідуально з тренером!

Сексуальний

Згадайте, можливо, у вашого чоловіка є якась нереалізована сексуальна мрія чи просто еротична фантазія, яку він давно хотів втілити в життя. Тут можуть бути еротичні ігри! Несподівано з'явіться перед ним в костюмі медсестри або вчительки, почніть вашу гру! Також чудовим сексуальним сюрпризом може бути еротичний масаж. Заздалегідь все підготуйте, наповніть кімнату п'янким ароматом ефірних масел, увімкніть спокійну музику, принесіть своєму чоловікові незабутнє задоволення!

Захопливий

Недарма кажуть: всі чоловіки - як діти. Не варто забувати про це, іноді радувати чоловіка дещо по-дитячому! Як не дивно, приємним сюрпризом для чоловіка буде якась іграшка. Наприклад, радіокерована машина або вертоліт, він буде в захваті, до ранку з нею розважатися! Також можна подарувати подію, що запам'ятовується, екстремальну пригоду або нову навичку, в залежності від того, що подобається чоловікові! Це може бути спільна прогулянка на конях, похід в скелелазний центр чи стрибок з парашутом!

Інші цікаві ідеї

Еротична фотосесія: Ви можете провести фотосесію для себе в стилі "Ню" або просто в сексуальному образі і, наприклад, надсилати йому по одній фотографії щодня!

Диск з озвученням його улюбленої книги, глави, вірша або пісні Вашим голосом: в звукової студії можна записати дуже цікавий і незвичайний подарунок, від якого він буде в захваті! 

Квест вашими пам'ятними місцями: готується заздалегідь маршрут по місцях, пов'язаних з подіями або спогадами. Можна включити улюблені місця свого чоловіка. А приїхавши в потрібне місце, зробити спільно щось не складне і цікаве. Може бути те, що ви вже робили, перебуваючи там. Або придумати для вас двох якесь нове цікаве завдання. "Увімкніть" фантазію. Головне - це спогади, емоції і враження!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!