Вхід Реєстрація
Для жінок

Як розкусити чоловіка з першого погляду?

15 травня 2019, о 12:19

Скільки разів після невдалих відносин ти говорила собі: «Треба було відразу здогадатися, що він за людина насправді!»

Вважається, що при перших зустрічах чоловіки намагаються показати себе з кращого боку і часто вводять нас в оману. Але це не так: найголовніші речі про себе людина зазвичай розкриває вже в перші години спілкування. Все, що потрібно, - не поспішати вибудовувати у себе в голові ідеальну картинку, а побачити знаки і правильно їх інтерпретувати. Як відомо, сигнали, які подає людина, діляться на вербальні (слова) і невербальні (пози, жести, міміка). Уважно слухаючи, що і як говорить твій співрозмовник, і попутно помічаючи все, що при цьому відбувається, ти зможеш скласти більш повне уявлення про нього.

Слухай, що він говорить про ...

Попередні відносини.

Не хоче розповідати нічого або, навпаки, говорить занадто багато - можливо, ще не до кінця зумів їх відпустити. Відгукується про колишню глумливо або негативно - обережно! Каже про них нейтрально, просто як про частину своєї біографії, - зелене світло!

Родину і відносини з рідними.

У розмові раз у раз прослизає «як каже моя мама» - готуйся до вибудовування складних дипломатичних відносин. Уникає згадок про близьких або сухо каже, що ріс без батька? Серйозні стосунки з ним можуть виявитися хворобливими.

Роботу.

Просити його процитувати весь послужний список, звичайно, не варто, але звертай увагу на відповідність віку і посади. Чоловік 40+ не повинен працювати в умовному Макдональдсі, і справа тут аж ніяк не в величині зарплати: найчастіше кар'єрні невдачі пояснюються важким характером і невмінням вибудовувати відносини. Фрази типу «В моєму відділі одні ідіоти, а бос жахливий!» теж слугують певним маркером. Ну а якщо він готовий говорити про роботу захлинаючись до закриття кафе, де ви сидите, - це знак, що, можливо, ні на що інше в його житті (включаючи відносини) часу просто не залишиться.

Захоплення.

Людина без хобі нудна і, швидше за все, нещаслива, а якщо вони все ж є, то в ідеалі повинні хоча б частково збігатися з твоїми. Якщо він розводить ротвейлерів, а ти боїшся бійцівських собак і до того ж страждаєш алергією - краще відразу з'ясувати, наскільки цей камінь спотикання серйозний для вас обох. Важлива і його реакція на твої захоплення: навіть якщо він не зможе в повній мірі оцінити красу вишивання хрестиком пейзажів, то нехай хоча б поставиться до цього з повагою і розумінням.

Як він говорить про себе?

Спокійно і розмірено, плавно жестикулюючи і роблячи паузи, щоб ти могла розсміятися або перепитати в потрібному місці? Схоже, чоловік щосили демонструє тобі «парадну» картинку, яка, можливо, далека від реальності. Напівголосно, опустивши очі і немов дивуючись з того, що сам розповідає? Це говорить про те, що прямо зараз людина максимально відкритий і щира з тобою. Цінуй це і не прогав шанс! Короткими фразами і ніби знехотя? Вибач, але це не твій варіант - йому нудно вже на першому побаченні, він навіть не намагається проявити хоч якийсь такт.

Дивись, що відбувається

Білий ободок від кільця на пальці або знак «дитина в машині» на склі його авто - явні, але не єдині ознаки того, що чоловік не вільний.

Насторожися, якщо він:

прикриває рукою екран смартфона або скидає дзвінки (як твої, коли ти йому дзвониш, так і інші в твоїй присутності);

не може точно сказати про свої плани навіть на найближчі пару днів;

призначає побачення в дивних місцях, ніби ховається - на околиці міста, в студентських кав'ярнях;

згадує, що був в театрі або на виставці, але ніколи не кличе тебе приєднатися.

Звички

Психологи виявили чотири причини, які часто ведуть до розбіжностей між партнерами:

  1. Куріння і алкоголь.

Якщо у твого обранця є погані звички, то варіанти тільки два: або поважати його вибір і змиритися з ним, або вчасно зрозуміти, що це просто не твій чоловік. Спроби перевиховати його, шантаж і маніпуляції тут не спрацюють.

  1. Фінансове планування

Часто каменем спотикання стають не гроші самі по собі, а те, як людина з ними поводиться. До прикладу, ти акуратно ведеш домашню бухгалтерію і вмієш збирати на великі покупки. А він нічого страшного не бачить в горі прострочених рахунків і «смітить» грошима.

  1. Біоритми

Жайворонку і сові ужитися непросто. Один постійно куняє на вечірніх кіносеанси і пізніх вечерях, другий приходить в жах від пропозиції встати раніше в суботу і помчати за місто кататися на лижах.

4. Неуважність

Вічні запізнення мінімум на півгодини, солодощі, які ти не їси, твій день народження, про який він знову забув ... Все це виведе з себе навіть святу.

Зверни увагу на дотики

Тактильні відчуття - найвірніший спосіб зрозуміти, чи є між вами та сама «хімія». Чоловіки розуміють це не гірше за нас і підсвідомо роблять все, щоб фізичний контакт стався якомога швидше.

Можеш не сумніватися в його непідробному інтересі, якщо він:

торкається до твоєї руки або плеча під час розмови, щоб безроздільно володіти твоєю увагою;

витягує ноги під столом в твою сторону, якщо ви сидите один навпроти одного;

стежить, як ти торкаєшся волосся або поправляєш одяг;

акуратно кладе долоню тобі на спину, пропускаючи вперед.

Все це не означає, що він бачить в тобі виключно сексуальний об'єкт. Ти цікавиш його на всіх рівнях відразу.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!