Вхід Реєстрація
Для жінок

Як правильно розлучатися з чоловіком?

12 лютого 2018, о 15:38

Процес розставання хворобливий для обох партнерів. Особливо якщо ініціатором розриву відносин стає дівчина. Чоловіки дуже сильно переживають такі ситуації. Щоб уникнути неприємних наслідків і залишитися вірними друзями, рекомендується з особливою обережністю підійти до процесу розставання.

Що ж для цього потрібно зробити?

Багато в чому все залежить від типу чоловіків. Є такі, хто просто піде і забуде. А є люди, які не залишають у спокої, починають переслідувати, погрожувати і навіть заважати будувати нове щастя. Тому розлучатися з чоловіком потрібно обережно.

Один з найвірніших способів, який адекватно сприйме будь-який тип чоловіків - різке охолодження. Жінка, яка вирішила позбавити себе від відносин з певною людиною, повинна стати холодної по відношенню до нього, перестати розпитувати його про що-небудь, менше проводити з ним часу і розмовляти з ним, як з другом. Тут вже чоловіки, які за своєю природою дуже люблять себе і гордо тримають своє я, почнуть розуміти, що відносинам приходить кінець, і потрібно щось робити.

Так, вони можуть прийняти тільки одне з двох рішень:

Залишать свою дівчину і будуть шукати нову любов.

Почнуть по-особливому ставитися до своєї коханої, знову будуть проявляти повагу, дарувати залицяння і більше звертати уваги.

Можливо, що ініціатор розриву перегляне своє рішення і продовжить відносини зі своїм молодим чоловіком.

Як правильно розлучатися з чоловіком?

Якщо цього не відбудеться, то можна розлучитися так:

З чоловіком потрібно просто сісти і поговорити. Ні в якому разі не можна підвищувати голос, дорікати його або звинувачувати в чомусь. Рекомендується провести розмову по душам, то є в спокійній, дружній обстановці пояснити людині, що відносини стали вже не тими, що він хороша людина, і для того щоб стати по-справжньому щасливим йому краще знайти іншу дівчину.

Якщо розмова протягнуто на знижених тонах і без образ, то чоловік все зрозуміє.

Дуже важливо дати йому можливість висловитися, при цьому потрібно уважно його слухати.

Коли дівчина хоче розлучитися зі своїм молодим чоловіком, вона повинна довести, що цей варіант продовження відносин є єдино вірним.

Звичайно, чоловік може почати вмовляти дівчину, запропонувати почати все з чистого аркуша. У цій ситуації потрібно пояснити, що ті почуття, які згасли, знов не відновити.

Розставання - не легкий процес для обох. Але при правильному і ретельно продуманого підходу можна легко змінити тип відносин з любовних на дружні.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!