Вхід Реєстрація
Для жінок

Як поводить себе закоханий хлопець?

27 березня 2018, о 13:42

Кожна дівчина інтуїтивно відчуває, який хлопець до неї небайдужий, а який — навпаки. Але не завжди ці почуття відповідають справжньому відношенню людини, дуже часто буває так, що закоханий хлопець поводиться зовсім не так, як це очікується. Він починає хвалитися, розповідає різні не зовсім правді історії. Він намагається здаватися краще, ніж він є насправді. Зовсім молоді хлопці можуть смикнути дівчину за волосся. А дорослі чоловіки часто починають розмовляти з сподобалася дівчиною з певною грубістю, прагнучи зачепити її самолюбство в кожній слушній нагоді. Не варто повністю вірити словам юнака, який при першій зустрічі розповідає вам про те, як він добре розбирається в комп'ютерах, який він розумний програміст, або який у нього є крутий автомобіль, які в нього успіхи в спорті і так далі, хоча ви про це його і не питали. Хлопці намагаються виглядати перед дівчиною сильним, багатим та розумним. Ображатися на хлопця і вважати його обманщиком не потрібно, так поводяться чоловіки, щоб приховати свою невпевненість і сором'язливість. 

Поведінка не у всіх закоханих чоловіків однакова. Іноді, цілком адекватний чоловік, зустрівши дівчину, яка йому дуже подобається, починає соромитися, червоніти і мовчить, як риба. Або ж навпаки, скромний і мовчазний хлопець починає дуже багато говорити, розповідати всякі дурниці і жартувати так, що дівчина не знає коли слід сміятися . Тому якщо хлопець до спілкування здавався вам зразковим і впевненим у собі молодим чоловіком, а під час першої зустрічі постав перед вами абсолютно іншим, то це ще не привід, щоб сформувати про нього остаточну думку. Якщо ви сильно подобаєтеся хлопцю, то незрозумілі витівки, незграбні рухи і сором'язливість на першому етапі розвитку відносин неминучі. Щоб зрозуміти, чи дійсно ви подобаєтеся хлопцю, почекайте, коли його жести і розмови будуть підкріплені вагомими доказами його симпатії до вас. Це можуть бути компліменти, запрошення на побачення, постійні дзвінки, повідомлення, прояви турботи і уваги. По-справжньому закоханий хлопець, зробить для вас все, щоб ви відчували себе щасливою. Але як же зрозуміти, чи подобаєтеся ви хлопцю, якщо він дружить з вами і спілкується, але на побачення не запрошує і не розповідає про безмежну любов. 

Всім відоме твердження, що дружити хлопець з дівчиною просто так не можуть, відповідає істині лише в тому випадку, якщо ініціатива дружити виходить від дівчини. Якщо ж дружити пропонує хлопець, то він може претендувати на подальший розвиток відносин, а поки не може зважитися зізнатися в своїх почуттях. Можливо, він боїться, що ви дівчина не зможе прийняти його слова або у нього вже є невдалий досвід у минулому. Наштовхнути дівчину на певні роздуми про справжні почуття хлопця має певна його поведінка. Якщо він бачиться вам як просто друг, але сам постійно вам телефонує, пише повідомлення і шукає з вами зустрічі, то він до вас, звичайно ж, небайдужий. 

Закоханий хлопець може годинами стояти біля вашого під'їзду, очікувати після навчання, прийти на танці або в кіно, щоб тільки бути там же, де і ви. Він буде весь час розпитувати про вас знайомих і стежити за вами. Ви будете дивуватися тому, що знову випадково зустріли його, а насправді ніякої випадковості в цьому немає. Це він годинами чекав десь і вийшов назустріч, коли вас побачив. Хлопець в присутності вподобаної дівчини намагається якось виділитись з натовпу і здаватися краще, ніж його можливі суперники. Часто це бажання виражається в його ході, жестах і поведінці. Побачивши дівчину свого серця, він інстинктивно піднімає голову, розправляє плечі і випрямляється. Якщо він знаходиться в компанії інших хлопців в невеликій відстані від дівчини, то намагається постійно спостерігати за тим, чи дивиться вона в його сторону чи ні. Такі часті несподівані погляди — найголовніша ознака того, що хлопець до вас не байдужий.

Погляд закоханого хлопця висловлює тільки інтерес і повагу до своєї візаві, ніяких натяків на сексуальне бажання в ньому немає. Якщо чоловік довго і пильно дивиться вам в очі, не відводячи погляду і не звертаючи уваги на ваше збентеження, то їм може рухати сексуальне бажання. У закоханого хлопця погляд відкритий і доброзичливий. Під час розмови він піднімає брови, а широко розкриті очі означають, що він готовий до спілкування з вами і зацікавлений в довгих і серйозних відносинах. Він буде відкрито посміхатися вам у відповідь, під час розмови уважно вас слухати і ловити ваш погляд, щоб бути впевненим в тому, що ви також поділяєте його почуття.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!