Вхід Реєстрація
Для жінок

Як повернути коханого хлопця

27 листопада 2020, о 17:05

Що потрібно для того, щоб повернути коханого:

Хороші відносини з «втраченим» хлопцем. У всякому разі, такі відношенні я, які спілкуватися дозволять добре, без «напрягів» і перешкод.

Відсутність пасії у коханого хлопця. Пасія - це завжди проблема і перешкода. Та й не хочеться боляче їй робити ....

Відсутність штампу в паспорті (про одруження) у хлопця колишнього. Якщо штамп вже є, то складніше буде т повернути його, оскільки сім'ю руйнувати доведеться. А в сім'ї, можливо, і дітлахи є вже, які абсолютно ні в чому не винні ....

Впевненість величезна в тому, що хлопця потрібно повертати. Так, може бути, повернення-то і не потрібно! Могло самонавіювання «попрацювати» або тяга до плоду забороненого могла «спрацювати», «зародитися».

Величенне бажання повернути коханого. Якщо є бажання - буде й перемога. Перемога, яка вразить і здивує всіх своєю силою!

Ґрунтовна рішучість. Доведеться постаратися, доведеться потрудитися, щоб повернути людину, з якою розлучитися довелося коли - то. Адже дуже часто доводиться страждати жінкам і дівчатам саме через повну відсутність крапельки рішучості, яка до дій веде.

Уміння хитрувати. Маленькі хитрощі нікому ще не заважали в житті! І їх не можна вважати обманом або чимось таким. Хитрість допомагає. І в багатьох дуже випадках. Повернення дорогої людини теж належать до списку таких випадків! Знати треба, як застосовувати хитрощі, і які саме застосовувати.

Як повернути хлопця? - Упертість і завзятість. Цю парочку доля жінки повинна «приручити», щоб ні завзятість, ні впертість не наважувалися підводити в такий момент найважливіший. І не підведуть вони, якщо вірити в удачу! А в неї вірити доведеться завжди, оскільки без віри - ніхто і нікуди! Віра - це надія на відмінне продовження всіх справ.


Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!