Вхід Реєстрація
Для жінок

Як жінці зустріти свою любов: перші кроки

29 січня 2018, о 10:35

Сучасній жінці часом легше зробити кар'єру, здобути освіту, бути успішною в бізнесі, ніж завести друзів і не залишитися самотньою. У цьому випадку говорять, що це доля і від неї не піти. Але це не зовсім так. Від нашого дії або бездіяльності дуже багато залежить у долі. Іноді треба дати зрозуміти вищим силам, що ти готова змінити свою долю, готова дозволити новим людям з'явитися в твоєму житті. А то може вийти, як в анекдоті про дуже жадібного людини, який дуже хотів виграти в лотерею, але купити лотерейний квиток відмовлявся. Так які ж дії зробити? 

  1. Зробити прибирання - це не тільки протерти пил, вимити підлогу, але і позбутися від речей, якими давно не користуєтеся. Старі речі лежать, чекають свого часу, і не дають новим речам і нових відносин увійти в твоє життя. Вони давно вже перетворилися в мотлох, а ви говорите собі: "Раптом вони тобі ще знадобляться". Це "раптом" не проходить роками, але ви все ще чогось чекаєте. І у вашому житті не з'являється нічого нового. Викидайте такі речі нещадно. Особливо не зберігайте нічого, що пов'язано з колишнім чоловіком або коханим. Звичайно, викинути прикраси, подарунки, фотографії складно. Але тоді не зберігайте їх на видному місці. Якщо все ж ви їх розміщуєте на загальний огляд, то нехай це будуть знімки, де ви не одна, а в оточенні друзів і близьких, в хорошому настрої і посміхаєтеся. Можна навіть повісити поряд фотографію красивого чоловіка з журналу.
  2. Змініть свою позицію і ставлення до цього світу. Зробіть їх більш відкритими і доброзичливими. Слідкуйте за виразом свого обличчя. Може на ньому, від внутрішніх переживань і життєвої кризи, вже зафіксувалася вічно незадоволена гримаса? Перестаньте вічно хмуритися! Посміхайтеся! Чи не демонструйте всьому світу своє небажання спілкуватися і знайомитися. І тоді ваш образ стане більш привабливим. І якщо ви станете доброзичливою і привітною до людей, то у вашому житті обов'язково з'являться нові друзі, а, може бути, навіть і коханий чоловік.
  3. Подумки уявіть образ того чоловіка, якого ви хотіли побачити поруч із собою. Чи не фантазуйте тільки про його зовнішньому вигляді, зростанні, кольорі волосся. Краще уявіть його внутрішні і душевні якості. Запишіть все, що приходить в голову, на листок паперу, і покладіть його подалі. Тільки не пишіть там фраз з часткою "не". Такого типу: "щоб не курив", "залишався вірним". Напишіть на листку в цьому випадку такі фрази: "відрізняється здоровим способом життя", "вірний". Ви повинні реально вірити в те, що такий чоловік душевно близький вам, і він зацікавиться вами. Що ви обов'язково будете йому відповідати. А якщо ви написали, що він повинен мати дохід в п'ять мільйонів євро, то подумайте, чи потрібна йому така жінка, як ви? Пишіть тільки те, з чим вам можна впоратися.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!