Вхід Реєстрація
Для жінок

Як дізнатися про чоловіка все ще до знайомства з ним

25 серпня 2017, о 16:15

 

Дорогі львів'янки, чи замислювалися Ви колись, чому одна людина Вам подобається з першого погляду, інша викликає антипатію, а до третьої Вам взагалі байдуже?

Виявляється мозок за кілька секунд зчитує й аналізує візуальну інформацію про кожну людину і посилає нам сигнал. Саме тому ми інтуїтивно або прагнемо завоювати чиюсь пррихильність, або навпаки уникаємо контакту.

Фізіогноміка - це захоплива подорож у світ людських таємниць. Маючи базові знання цієї науки, можна дізнатися про людину понад 80% прихованої інформації. І для цього навіть не обов'язково розмовляти з нею.

Спостережлива жінка може застосовувати ці знання у знайомстві та побудові відносин з чоловіками. Ці прості поради допоможуть Вам швидко зрозуміти, якого типу чоловік зараз перед Вами, уникнути помилок і розчарувань та обрати того, про кого Ви дійсно мрієте.

Щоб дізнатися тип, характер, психологічні особливості і мотиви вчинків потенційного партнера, дівчині слід звернути увагу на його риси обличчя, профіль та пропорції.

Наприклад, чоловіки з вузькою щелепою швидше приймають рішення і не бояться нових починань. А їхні антиподи з широкою щелепою (особливо з короткою шиєю) - більш грунтовні і неквапливі, зате стресостійкість у них набагато вища.

Для початку, умовно поділіть обличчя чоловіка на три частини (від підборіддя до кінчика носа, від кінчика носа до брів, від брів до краю росту волосся). Кожна з них відповідає за окрему сферу життя: верхня - духовність, середня - сім'я, нижня - матеріальний світ. У пріоритеті для цієї людини буде та сфера, яку відображає найбільша за розміром частина обличчя.

Уважно роздивившись профіль чоловіка, його очі, брови, форму носа та губ, Ви зможете визначити його сферу діяльності, основні риси характеру, пріоритетність кар'єри чи сімейного життя і навіть схильність до зрад.

бред. жінки ніколи по зовнішності нічо такого не дізнаються). як би їм не хотілося)
Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!