Вхід Реєстрація
Для жінок

Як дівчині познайомитися з хлопцем

12 грудня 2017, о 16:51

Сьогодні молодь не дотримується звичаїв і стереотипів. Дівчата нерідко першими знайомляться з хлопцями, такі знайомства часто закінчуються успіхом. Та й знайомитися першою зовсім не важко, потрібно лише проявити фантазію і, головне, зважитися.

Знайомство на вулиці

Можна познайомитися з хлопцем і на вулиці. Є багато способів привернути його увагу. Старий і перевірений привід - поцікавитися, котра година. Тільки подбайте про те, щоб ваш телефон був на тихому режимі і не заважав вам. Можна після залишити свій номер і дізнатися ім'я молодої людини. Якщо ви йому теж сподобалися, то він обов'язково вам відповість взаємністю.

В інтернеті

Тут знайомитися ще простіше. Адже ви не бачите людину, а значить і соромитися нема чого. Сайт "Ваші знайомства" є кращім варіантом, для того, щоб побороти самотність або почати нові стосунки. Але перед тим, як відправити особисте повідомлення, свою особисту сторінку в соцмережах і на сайті приведіть в порядок. Приберіть зайве, додайте інформації про себе, свої захоплення.

Через спільні інтереси

Якщо у вас спільні інтереси, то нічого простішого немає. У вас вже є загальна тема. Якщо ви бачите, що він теж любить спорт, то можна просто попросити поради. Ніколи хлопець вам не відмовить у допомозі, якщо ви йому симпатичні. Чоловіки часто допомагають дівчатам у всьому, про що вони просять.

Намагайтеся вірити в краще. Якщо ви зустріли хлопця, який вам подобається, відразу думайте про краще. Уявіть, що ви йому вже подобаєтеся, що не знайомтеся в поганому настрої. Вам потрібна впевненість у тому, що все вийде.

Виглядаєте чудово. Завжди зовнішній вигляд повинен бути на висоті. Де б ви не були, важливо пам'ятати про те, що в будь-який момент можна зустріти другу половинку. І хочеться їй сподобатися, а значить, завжди стежимо за собою. Це відноситься до одягу, взуття, зачіски.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!