Вхід Реєстрація
Для жінок

Як бути ідеальною дружиною сучасного чоловіка

8 травня 2019, о 11:41

Чоловіки сильно змінилися: стали більш чутливими, говіркішими, почали за собою доглядати. Замість того щоб боротися з прикметою часу, писихологи радять слідувати новим правилам поведінки для жінки, яка хоче бути заміжньою.

Не конкуруйте зі своїм чоловіком

Ні в чому. Ніколи. Це дуже важливо. Вся конкуренція повинна закінчуватися за дверима. Так, всі навколо торохкотять тобі у вуха, що сучасна жінка повинна бути агресивною, сильною, впевненою в собі. Скромність вважається прямим шляхом до забуття, тому хваліть себе самі, самі вихоплюйте шматки з-під чужих носів, самі домагайтеся всього, що намітили, знищуйте суперників за всяку ціну. І чоловік ваш теж нехай воює з кимось. Але вдома ви - не конкуренти, а партнери. Якщо вас дратують успіхи чоловіка - щось не так із вами. Або із чоловіком. Може, краще пожити одній? Багатьом, кажуть, навіть подобається.

У вас з ним має бути цинічне (або не дуже) ділове партнерство

Це єдина річ, яка може надовго утримати разом двох дітей століття - інфантильних егоїстів з хорошими стрижками. Штамп в паспорті вже нічого не означає, відносини потребують іншого палива. Пристрасть - відмінна штука, але на ній далеко не виїдеш, швидко закінчується. Дружба - це вже краще, але з друзями, як ми знаємо, особливо не церемоняться. З друзями сваряться. На них кричать. Кажуть їм в очі гірку правду. Друзів навіть змінюють. На інших. Але хороший бізнес-партнер - це назавжди. Тому постарайтеся стати необхідними один одному. У сімейному човні гребти повинні ви обидва, бажано порівну. До прикладу він водить машину, але не знає мов, а ви вмієте за лічені дні спланувати унікальну поїздку хоч на край світу.

Не дражніть його при людях

Сміятися над його жартами і сміятися над ним самим - це зовсім не одне і те ж. Звичайно, велика спокуса поправити наголос, нагадати, що пристойні люди не сплять в театрі, - всі напевно оцінять вашу дотепність, і, можливо, сам винуватець торжества теж оцінить, але всього один раз. Просто поставте себе на його місце і уявіть, як хтось при всіх просить вас не розмірковувати про речі, в яких не розбираєшся, не перехиляти келих (бо він вже третій), стримати поділ, тому що не кожним ногам варто носити міні ... І цей хтось стверджує, що він любов всього твого життя?

Лайте його ввічливо

Навіть найближчі люди говорять дурниці, публічно напиваються і взагалі поводяться непристойно. Зовсім не обов'язково терпіти це все з ангельською посмішкою. Якщо ви чимось незадоволені, скажіть - і будьте гранично уважною. Ні, це можливо. Різниця між конструктивною критикою і образою в тому, що конструктивна критика допомагає (в ідеалі) зрозуміти помилку і виправити її. Він розгубився в ресторані, вперше зустрівшись в одній тарілці з чимось екзотичним? Ну, не всі, як ви, народилися в палаці і з клешнею омара в зубах. Спробуйте сказати, що равлики - це складний жанр, але ти навчишся, у тебе ж золоті руки, ага, в праву золоту руку - вилочку, в ліву - щипці, постривай, залиш мені хоч одну! Це критика, як не дивно. Конструктивна.

Менше жадібності

На тренінгах особистісного росту вчать, що чоловік повинен витрачати на жінку 20% свого доходу, тому що цей «податок» сторицею повертається до нього по написаних жінками законах космічної енергії. Ця концепція благотворно діє на сучасних чоловіків, які стали скупуваті - якщо порівнювати з 1990-ми. Якщо ви з чоловіком обоє працюєте, робіть один одному подарунки приблизно рівної вартості. Точніше, так: ви йому даруєте річ дорогу, але настільки, що дарунок у відповідь не розорить його вщент.

Подружіться з його мамою

Це вигідно в усіх відношеннях. Але важко. На щастя, від вас потрібно мінімум - бути ввічливою, як з першою вчителькою, уважною (дзвонити і приїжджати) і якомога частіше з захопленням говорити зі свекрухою про вашого хлопчика. Так ви дізнаєтеся дуже багато нового, а заодно отримаєте сильного союзника. Нові чоловіки дуже сильно прив'язані до своїх мамам.

Не лізьте до нього в друзі

І до його друзів в друзі теж не лізьте. Старомодні заміжні жінки роблять дві помилки: намагаються або відвадити цих людей від будинку, або посилено починають втискуватися в теплий чоловічий колектив під виглядом свого хлопця. Навіщо? Кожному потрібно свій особистий простір. І свої особисті друзі, з якими добре без слів. Ви можете стати цим людям ворогом набридливим чужаком, з яким всім доводиться миритися, або просто залишити їх в спокої, забезпечивши попередньо їжею. Психологи зараз багато говорять про «бондинг» - у чоловіків є необхідність проводити час із собі подібними. У жінок те ж саме - тому нехай (іноді) хлопчики грають з хлопчиками, а дівчатка - з дівчатками.

Йому теж, не тільки вам. Тому, якщо ваші уявлення про затишок не збігаються ні в чому, виділіть кут, в якому він зможе влаштувати свій особистий хаос - або, навпаки, дотримуйтеся священного принципу «вилка з ножем повинні лежати паралельно».

Будьте надійною

Якщо жінці не можна довіряти - ця жінка ненадовго. З істеричкою, яка влаштовує геноцид через тріснутий чашки, може бути бурхливий роман, але не сім'я. Нікому не хочеться їхати за тисячу верст на машині без гальм.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!