Вхід Реєстрація
Для жінок

Справжнє ставлення чоловіка до жінки показують не його слова, а його вчинки

22 жовтня 2019, о 13:11

Ми розповімо про ті вчинки, які кажуть про те, що чоловік, дійсно вас кохає, інформує Ukr.Media.

Він вас слухає

Якщо кожен раз, коли ви говорите, чоловік уважно слухає вас, завжди цікавиться вашою думкою про свої бажаннях і ідеї, постійно цікавиться вашим самопочуттям і вашим життям, можна сміливо сказати — ви для нього дуже важливі!

Готовий боротися за любов

Він тверезо дивиться на ваші відносини й розуміє, що в будь-якій парі виникають непорозуміння.

Він часто говорить вам, як йому з вами пощастило, робить все для того, щоб ви відчували себе потрібною і коханою.

Вміє радіти за вас і пишається вашими досягненнями

У моменти, коли ви досягаєте нових висот, він не ревнує і злиться, що вам дісталася порція уваги. Навпаки, він радий за вас і пишається вашими успіхами.

Бачить вашу справжню красу

Якщо чоловік любить, ви для нього будете красивою в будь-якому вигляді — не нафарбована, сонна, з хвостиком замість укладання і т. д.

Уважний до ваших близьких

Він намагається подружитися з вашими друзями й близькими. Якщо комусь з них знадобиться допомога і допомогти буде в його силах, люблячий чоловік буде брати участь у вирішенні їх проблем не менше вас.

Не боїться бути вразливим

Якщо виникають труднощі, пов'язані з вашим життям, він готовий зустрітися з ними лицем до лиця. Якщо буде потрібно, ви разом, взявшись за руки, подолаєте будь-яку проблему.

Не забувайте, якщо чоловік не проводить поруч з вами дні безперервно, це не означає, що він вас не любить. Подивіться на його вчинки, чи впізнали ви в цій статті свого чоловіка?

Вступає з вами в полеміку

Якщо при виникненні розбіжностей, чоловік не ховає голову в пісок, наче страус і не закривається від вас — це хороший знак. Коли він прагне прийти до компромісу, сперечається з вами, намагається зрозуміти й почути вас, значить, він теж переживає за ваші відносини.

Йде на жертви заради вас

Якщо у чоловіка є свої справи, але він може відкласти їх, щоб провести час з вами, допомогти або підтримати — будьте впевнені, він вас кохає!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!