Вхід Реєстрація
Для жінок

Спілкування на першому побаченні

27 липня 2017, о 15:21

Життя - дуже непередбачувана річ, тому досить складно вгадати, в якій ситуації знадобляться ті чи інші знання. Молоді дівчата часто задаються питанням: про що можна поговорити з хлопцем, якщо ви майже не знайомі і поки соромитеся говорити відверто про деякі речі. Буває і навпаки, що через кілька років у пари виникає криза у спілкуванні, їм просто нема про що побалакати. Для таких ситуацій існує кілька виграшних тем для розмови.

Як вести себе на першому побаченні

При першій зустрічі варто вести себе максимально природно і жіночно. Говорити потрібно тільки чесно і не йти від питань. Так ви розташуєте до себе співрозмовника. Дивіться своєму партнеру в очі, це найкраще демонструє ваше уміння слухати. Якщо говорить ваш співрозмовник - постарайтеся поставити йому кілька запитань по темі, покажіть що вам це цікаво. Запам'ятовуйте усе, що вам каже ваш хлопець, адже це можна буде потім використати у подальшому спілкуванні. Ну і нарешті, вивчіть інтереси вашого хлопця перед побаченням, щоб вам було чим підтримати розмову. Це легко можна зробити, переглянувши його анкету на сайті знайомств або список груп у соціальних мережах.

Чого робити не слід

Було б недоречно розповідати історії ваших родичів, історії ваших хвороб теж краще не згадувати. Ні в якому разі не кажіть про ваших колишніх хлопців і не критикуйте їх. Також слід мовчати про свої невдачі і взагалі не слід говорити про погане, якщо того не вимагає ситуація.

Теми для розмови

Як уже писалося раніше, теми для розмови можна знайти, вивчивши його анкету, але є й інші варіанти. Наприклад, ви можете обговорити з ним останні новини, подорожі, нові фільми, прочитані книги. Запитайте про його хобі, ніж він себе розважає. Майже будь-який чоловік вважає себе усвідомленим у темі політики і особистих відносинах, тому варто завести розмову і на цю тему, але краще не на першому ж побаченні.

Якщо у вас криза в спілкуванні

Якщо ви живете з людиною вже багато років і не знаєте про що поговорити, то почніть з простого. Запитайте як пройшов його день, що він цікавого бачив. Обговоріть ваші спільні захоплення (а вони у вас повинні бути), заплануйте поїздку куди небудь в ліс або на курорт. Обговоріть це з ним. Можете поговорити про новий фільм або книгу. Висловлюйте свої емоції і тоді він обов'язково підхопить. Якщо ваш коханий розташований, то поговоріть з ним про майбутнє, про поняття успіху та інших філософські теми.

На які теми краще не спілкуватися

Не питайте у хлопця, чому він мовчить і про що думає. Він ніколи не скаже вам правду, а ви просто отримаєте порцію брехні на першому ж побаченні. Не питайте у нього про свої недоліки, культурна людина не скаже вам правду, а якщо і скаже, то ви, швидше за все, заперечуватимете. Не кажіть, що ви дурна, інакше молодий чоловік вирішить, що це дійсно так і просто піде. Не скаржіться своєму хлопцеві на життя. Про це можна поговорити, але тільки в дуже рідкісних випадках, коли це дозволяють обставини.

Бесіда з хлопцем відрізняється від розмов із подружкою. Ті теми, які ви вважаєте дуже важливими, ваш супутник може вважати порожньою балаканиною. Тому, щоб уникнути цього, намагайтеся прислухатися до вашої другої половинкиі.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!