Вхід Реєстрація
Для жінок

Причини покинути чоловіка, навіть якщо він клянеться в любові

22 квітня 2019, о 16:48

 

Існують у житті моменти, коли ви анітрохи не «перебільшуєте» і не «вимагаєте занадто багато чого». Любов – це, безперечно, цілий марафон, під час якого нас раз у раз чекають проблеми, труднощі і кризи. І все ж кризи можуть бути різними: одна справа, коли ви переживаєте «притирання», і зовсім інша - коли відчуваєте, що вас психологічно, морально і фізично пригнічують.

Нижче ми наведемо основні ознаки того, що ваш обранець пригнічує вас у відносинах.

Його бажання завжди стоять вище за ваші

У здорових відносинах компроміс завжди коливається в рівній пропорції. Якщо в один момент ви розумієте, що у вашій парі ви постійно поступаєтеся його бажанням і інтересам, то у нас для вас погані новини - ви перебуваєте не в стосунках. Це навіть не партнерство і не співжиття - це добровільне рабство.

Його обіцянки нічого не вартують

Особливо це стосується горезвісних обіцянок змінитися заради вас і заради вашої любові. По-справжньому люблячий чоловік не буде чекати, поки ви зберете речі, щоб дати подібну клятву. І вже тим більше він не стане її порушувати, як тільки небезпека розриву минула. Якщо відносини в парі дійсно серйозні, кожен партнер буде готовий витрачати місяці, а то й роки, щоб подолати кризу і виправитися в кращу сторону. Якщо ж ця обіцянка працює рівно до того моменту, поки ви не посміхнулися і не сказали «я тебе пробачаю», - це явна ознака того, що ваш коханий анітрохи не боїться вас втратити.

Він чекає від вас непотрібних жертв

У нормальних відносинах люди, як правило, мають хобі і захоплення поза домом. Зрозуміло, в любові всі ми чимось жертвуємо, але вимагати від партнера, щоб він порвав з усіма своїми друзями і особистими заняттями і звузив свій світ до вашої спальні, - це, як мінімум, егоїстично.

Вам весь час доводиться за нього боротися

Не життя, а визвольна операція. То його захопить в полон робота, то його надто турботлива мама. А то і зовсім колишня кохана, з якої він все не припиняє вас порівнювати. Кожен раз ви включаєте всю свою чарівність і таланти, щоб утримати його увагу, але марно. Що ж, погані новини: він вами просто не дорожить.

Вам соромно за його поведінку

Це може здатися дрібницею, але насправді, якщо ви постійно ловите себе на тому, що вибачаєтеся перед оточуючими за поведінку свого партнера, це означає, що інші вже помітили в ньому щось не те. І, що ще страшніше, навіть ви це розумієте (зауважимо, мова тут йде не про підтримку, а про виправдання його не зовсім доречної поведінки). Якщо ви за нього червонієте, то, швидше за все, ви просто не підходите один одному.

Ваші друзі не можуть його терпіти

Ви можете з нами посперечатися і сказати, що якщо друзі дійсно бажають вам щастя, вони приймуть будь-який ваш вибір. Варто все ж пам’ятати, що найкращі друзі завжди бажають бачити нас щасливими і усміхненими, і якщо вже вони беруть на себе відповідальність радити вам кинути когось - значить, вони дійсно хвилюються за вас. Часом до них і варто прислухатися: все-таки з боку видніше.

Ви сваритеся більше, ніж насолоджуєтеся

Любов може бути непростим випробуванням, і все ж це не боротьба на мінному полі. Сваритися - це нормально, а ось сперечатися на рівному місці кожен день - це той самий «дзвіночок», який повинен вас попередити про те, що ваші відносини отруюють життя вам обом.

Він не йде назустріч

Ледь почувши фразу «нам треба поговорити», він біжить від неї (і від вас) під будь-яким приводом або зовсім без нього, переводить тему або просто ігнорує. Якщо ваші відносини дійсно потребують роботи, а він продовжує уникати серйозної розмови усіма правдами і неправдами, то, швидше за все, ваш роман скоро скінчиться.

Вас лякають його дзвінки або його поява

Якщо ви починаєте переживати або навіть відверто відчувати страх, як тільки бачите його або дзвінок від нього - це дуже поганий знак. У нормальних відносинах в побутових ситуаціях партнери, як правило, раді бачити один одного. Швидше за все ви його розлюбили або він з вами просто погано поводиться.

Він піднімає на вас руку

Запам'ятайте раз і назавжди: неважливо, як він втомився на роботі, як сильно ви його розлютили або яка ще муха його вкусила, насильство - це ненормально і неприродно, а знаменита приказки «б'є - значить, любить» - це слабка спроба нещасних жінок заспокоїти себе. Не випробовуйте зайвих ілюзій: момент, коли він підняв на вас руку, - це та точка, коли ваш роман більше не має сенсу. Практика, на жаль, показує, що чим частіше жінка прощає чоловікові рукоприкладство, тим рідше він відчуває себе за це винним.

Він вас ображає

Якщо ви звикли спілкуватися один з одним грубо і вас все влаштовує - то можете пропустити цей пункт. Але якщо він продовжує ображати вас, не дивлячись на ваші заперечення, - це таке ж насильство, тільки словесне. Виправдання типу «я ж жартую» теж не приймаються.

У вас падає самооцінка

Якщо до відносин з ним ви відчували себе королевою, а тепер у вас в голові виникає думка «кому я буду потрібна така ... (далі варіанти епітетів - товста, страшна, тупа, безталанна)», то, можливо, вам слід «подякувати» своєму партнерові. Любов повинна окриляти і надавати вам почуття власної значущості, тому раптова втрата впевненості в собі - поганий знак.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!