Вхід Реєстрація
Для жінок

Переконання, які притягують поганих чоловіків

19 квітня 2019, о 14:47

 

Чому з разу в раз в нашому житті з'являються чоловіки, які ведуть себе егоїстично і підривають нашу самооцінку? Виявляється, вся справа в наших неправильних переконаннях. Розбираємося, що заважає нам побудувати гармонійні відносини з гідною людиною.

1. «Інші визначають мою самооцінку»

Ні в якому разі не можна дозволяти думці інших стати мірилом вашої самооцінки. На погляд більшості оточуючих в цьому питанні не можна покластися. Чоловіки приходять і йдуть, навіщо вам жити з відчуттям, що ви «знижений у ціні товар», тільки тому, що один з них назвав вас, наприклад, «поганою господинею»?

До того ж, ми часто не беремо до уваги багатьох факторів, вважаючи, що всі негативні слова, сказані в нашу адресу, є справжніми думками співрозмовника. Уявіть, що у вашого чоловіка серйозні проблеми на роботі, і він заводиться від будь-якої дрібниці. А ви питаєте його, чи добре на вас сидить це плаття. На що він, зрозуміло, дратується і каже: «Та мені взагалі все одно, що на тобі одягнуто! Ти така поверхнева і дурна, що тільки і можеш думати про одяг ».

Звичайно, це прикро. Але, найімовірніше, ця необережно кинута фраза не має абсолютно ніякого відношення до дійсності.

Причин, за якими оточуючі дають нам негативні оцінки безліч і найчастіше вони пов'язані саме з особистістю та життєвими обставинами. Наприклад, людина просто встала не з тієї ноги, тому не варто сприймати все близько до серця і думати, що думка оточуючих визначає нашу особистість.

2. «Мені немає чого запропонувати іншим»

Якщо ви не впевнені в своїй спроможності і своїх здібностях, як це може привабити у ваше життя самодостатнього чоловіка? Звичайно, ніяк. Чули про те, що подібне притягує подібне? Тут приблизно схожа ситуація. Якщо ви відчуваєте себе повноцінною особистістю, то у вашому житті не буде місця для токсичних відносин і нарцисів.

Не варто робити пошук партнера за мету свого життя. Зрештою, навколо стільки всього цікавого. Займіться танцями або йогою, відвідуйте нові місця, заводите знайомства або здійсните свої дитячі мрії. Коли ви самі знайдете інтерес до життя і відчуєте свою особливість, ви виявите, що поруч з вами такі ж цікаві і самодостатні люди, в тому числі і чоловіки, один з яких, можливо, виявиться тим самим єдиним для вас, а ви - для нього .

3. «Я постійно вплутуюсь в токсичні відносини - напевно, це моя доля»

Це відноситься до багатьох з нас. Наше минуле, безумовно, впливає на наше майбутнє, але ніяк не визначає його.

Якщо ви повторюєте помилки старих відносин в нових, то це лише свідчить про те, що ви не зуміли свого часу засвоїти потрібні уроки. Якщо ви будете сприймати невдалий досвід, як інструмент, який допоможе вам у подальшому не вчиняти колишніх помилок - у вас є всі шанси побудувати гармонійні відносини.

4. «Кожну людину можна змінити»

Дорослі люди рідко можуть кардинально змінитися. Негативні риси характеру складно придушити в зрілому віці, а негативні звички сильно вкорінюються в нас з роками. Більш того, деякі з них - такі, як постійна схильність до брехні - можуть свідчити про нарцисичну і токсичну особистість.

Тільки якщо людина сама усвідомлює, що її поведінка в корені неправильна, у неї є шанс змінитися. Якщо таку позицію нав'язала йому людина зі сторони - вона не зміниться.

5. «Всі заслуговують другого шансу»

Це вже не тільки неправильна, але і небезпечна помилка. Дати другий шанс одного разу - найчастіше розумно (хто з нас не помиляється?), Але постійно закривати очі на те, що партнер приносить вам біль, проблеми або неприємності - не варто. Якщо людина з разу в раз повторює свої помилки або поводиться погано по відношенню до вас, з нею явно щось не так.

Бережіть і любіть себе. Не всяка поведінка заслуговує прощення, не кожна людина здатна усвідомити свою неправоту так, щоб не повторювати своїх помилок.

6. «Я не гідна кращого»

Багато наших негативні установки сягають корінням в дитинство. Наприклад, діти, які відрізняються від інших, ведуть себе не так, як більшість оточуючих, можуть почати думати, що з ними щось не в порядку.

У підлітковому віці відбуваються важливі зміни в житті людини. Її особистість формується, вона шукає себе. І в цей момент вона може відчути, що сильно відрізняється від інших. Так може зародитися думка, що «раз я інший, то менш гідний». Якщо таким дітям не надають належної підтримки батьки і старші наставники, існує небезпека, що вони будуть і в дорослому житті вважати, що заслуговують меншого, ніж «нормальні» люди.

А навколишні поводяться як наше дзеркало. Якщо ми вважаємо, що гідні тільки посереднього звернення - з нами так і будуть звертатися. Якщо ми думаємо, що заслуговуємо на те, щоб до нас ставилися з добротою, повагою і чесністю - ми залучаємо це в своє життя.

7. «У моєму житті суцільний негатив»

Чи зустрічалися вам люди, які буквально світяться зсередини? Від них виходять промені позитивної енергії, якою вони заряджають всіх оточуючих. До них підсвідомо хочеться тягнутися, бути поруч і спілкуватися. Протилежна ситуація з людьми, які налаштовані на негативну хвилю. Від них віє тугою і смутком, і нам хочеться швидше втекти від них куди подалі.

Звичайно, у кожного в житті бувають непрості етапи. Але навіть вони не можуть тривати вічно, якщо тільки сама людина не вирішить бачити світ навколо сірим. Люди із таким життєвим баченням, як правило, самі обирають для себе відносини та партнерів, які сприяють нагнітанню обстановки.

Те, яким буде ваше життя, позитивним чи негативним, визначаєте лише ви самі.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!