Вхід Реєстрація
Для жінок

Коли можна знайомити свого хлопця з батьками

1 травня 2020, о 15:02

Ти довго зустрічаєшся зі своїм хлопцем, і батьки вже неодноразово натякали, що, мовляв, час би вже красеня і в гості привести. А ти все відкладаєш сімейну вечерю і вигадуєш сотні відмазок… Хоча насправді просто боїшся, що поки не час, що ані твій хлопець, ані твої батьки ще насправді не готові до доленосного знайомства. То коли ж можна знайомити свого коханого з батьками? На це запитання G.SPACE відповіла психолог проекту «ПоLOVEинки» («Половинки») Наталія Холоденко. – Знайомити варто тоді, коли ці стосунки точно мають певний статус. Наприклад, ви зустрічаєтеся, і це серйозно, ви плануєте найближче майбутнє разом. Коли стосунки мають суто романтичний, тимчасовий характер, і обидва партнери це розуміють, то це знайомство нікому не потрібне....

Яким має бути знайомство з батьками, щоб обом сторонам було комфортно? – Знайомство з батьками не має бути схожим на оглядини. Запитань «Ну, що ви там плануєте?», «Коли одружуватись збираєтеся?» бути не повинно. Краще, коли знайомство відбувається у невимушеній атмосфері, коли є ще якісь люди, не родичі. Наприклад, день народження дівчини, коли крім батьків є й молодь. Хлопець не повинен відчувати, що він прийшов на якийсь іспит і має його скласти на п’ятірку. Як розпізнати чоловіка, який не створений для шлюбу. Значить, найбільш вдалий варіант для знайомства – це сімейне торжество. Коли там найближче свято? Підготуй заздалегідь хлопця, розкажи йому про свою сім’ю, про традиції. І не забудь поговорити з батьками, обов’язково попроси не ставити надто особистих запитань і не бути нав’язливими. І тоді знайомство пройде на ура!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!