Вхід Реєстрація
Для жінок

Жіночі звички, що отруюють життя чоловікам

15 травня 2019, о 12:03

Як уже можна було здогадатися із назви, мова піде про токсичні відносини і найпоширеніші жіночі помилки, які здатні зруйнувати навіть найперспективніші пари.

Психологи радять жінкам звернути увагу на один важливий аспект нашого життя - саморозвиток. Він відбувається на чотирьох рівнях: тілесному (коли ми піклуємося про своє здоров'я та красу), емоційному (коли ми перебуваємо в гармонії з собою і несемо відповідальність за своє життя), інтелектуальному (знаємо чого хочемо - обов'язково потрібно хоча б раз в тиждень сісти і подумати, чого я хочу, чого мені не вистачає, що потрібно поміняти, чому навчитися і т.д.), соціальному (це та частина нашого життя, куди відносяться друзі, інтереси, робота).

Тільки коли ми розвиваємося одночасно у всіх цих напрямках, ми можемо відчувати себе по-справжньому щасливими і ділитися цим станом з партнером. В іншому випадку, ми своїми руками починаємо зашлаковувати відносини. Як - про це мова нижче.

Звичка: Сontrol freak

Що це таке: Ще одна крайність у відносинах - коли жінка повністю бере відносини під своє крило і починає грати роль мами. Сюди ж можна віднести всілякі закиди і моралі, коли жінка намагається донести до чоловіка, що він не відповідає її уявленням, постійно повторюючи такі твердження, як «я так і знала», «скільки можна?», «Коли ти приймеш рішення?» І т.д.

Чому це погано: Що таке щастя? Уявіть, у вас є сірник. Чоловік приніс вам сірку - і ви запалили своє щастя. І те, і інше окремо - теж щастя, але коли вони разом - так ще краще. Є дві крайності: перша - коли жінка віддає сірник чоловікові і говорить: «А тепер ти все роби, а я - подивлюся», друга - «Дай мені, я все зроблю сама», і займає позицію жорсткого лідера або мами в сім'ї, і тоді до неї пропадає сексуальний потяг. Тому що в голові чоловіка мама і секс - це дві різні речі. Мама для любові, а для сексу потрібно шукати іншу жінку. Так що, коли ми починаємо грати цю роль, та ще й постійно повчаючи і виховуючи, такі відносини дуже швидко заходять в глухий кут. Чоловік починає або зраджувати, або йде.

Як треба робити: Нам тільки здається, що ми можемо все контролювати. І насправді це та ж помилка, коли жінки не дає чоловікові нести відповідальність за його дії. Потрібно перестати бути маніяком контролю і шукати вихід з цього стану через задоволення. Не важливо, в якій області - чи будете ви танцювати, або насолоджуватися процесом вишивання, або працювати. Важливо знайти десь свій кайф, який ви отримуєте в контролі над відносинами.

Звичка: Маніпуляція минулим

Що це таке: Це стан, коли ми тримаємо камінь за спиною і при будь-якому зручному випадку нагадуємо партнеру про свою образу на його минулі вчинки, скоєні по відношенню до нас. Із серії: «Я пам'ятаю, як два роки тому ти фліртував з Олениною подружкою, тому я проти того, щоб ти йшов на вечірку один».

Чому це погано: Такі маніпуляції - дійсно вбивча річ для відносин, яка демотивує до якогось поліпшення. В голові у чоловіка складається чітка установка: «Не важливо, що я зроблю, вона все одно пам'ятає цей косяк, відповідно, це знецінює будь-які мої дії». Знову ж таки, тут два варіанти розвитку подій: або партнер почне шукати якийсь інший інтерес і там почувати себе людиною, або він просто піде.

Як треба робити: Якщо повернення до ситуації направлено на те, щоб і «ти мучився» - це токсично і нічого не дає. Повернутися варто тоді, коли ви хочете закрити питання раз і назавжди. Але перш за все тут треба задати собі питання: чому мені так хочеться нагадувати йому про минуле, що мені це дає? Задоволення, що я така героїня і терплю це все, або мені хочеться, щоб він танцював під мою дудку? А може, мені знайти більш здоровий спосіб йому донести те, що мене турбує? Це не просто, але спробуйте знайти щось інше, що може вам дати це відчуття впевненості в собі, і перестаньте боятися втратити ці відносини. І, звичайно, важливо включення партнера в цю ситуацію. Якщо він поважає вашу недовіру і почуття в даний момент і готовий допомогти вам якось з цим впоратися, то у такої пари більше шансів почати все «з чистого аркуша».

Звичка: Ревнощі і провокація на ревнощі

Що це таке: У жінок розвинена інтуїція точно так, як і у чоловіків полігамність. І, як ми говорили, якщо для них важлива загальна картина, то для нас деталі - він не так рукою порухав вперше за 15 років - ми вже розуміємо: щось не так. Напевно, немає такої жінки, незалежно від статусу і віку, яка в найнебезпечніші моменти для себе не залізла б в телефон або пошту і не перевірила б, чи правильні її підозри.

Чому це погано: З одного боку, ревнощі – це вкрай хворобливий стан, в якому часто і жінки, і чоловіки можуть вести себе неадекватно, а в певних випадках це може доходити до одержимості, і тут наслідки вже можуть бути самими неприємними. З іншого - стимулювати ревні ситуації, навіть якщо у вас немає нікого і ви самі собі купили квіти або нові сережки Cartier завжди небезпечно. Так ви отруюєте свої відносини і віддаляється один від одного ще більше.

Як треба робити: Якщо чоловік дав привід: приділив увагу інший на вечірці, зробив їй комплімент - тоді ревнувати потрібно в момент. Скажіть, що вам не приємно, коли він дивиться на інших жінок. Помилка більшості в тому, що вони згадують про це на ранок або через тиждень. Чоловік завжди скаже, що було зовсім не так, і ви самі собі все придумали. Якщо партнер не реагує, тоді потрібно ламати звичну картину - витримувати дистанцію. Можливо, ваша проблема банально в тому, що ви перестали стежити за собою. Жінка ніколи не повинна відмовлятися від своєї привабливості - навіть в 70 років.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!