Вхід Реєстрація
Для жінок

Чому не складаються тривалі відносини

2 травня 2019, о 11:43

 

Сьогодні ми все частіше бачимо успішних, красивих, розумних жінок, охочих створити тривалі та міцні відносини, але кожен раз вони зазнають невдачі. І якщо спочатку вам може здаватися, що причина - в чоловікові, в його характері або просто в обставинах, то з кожним наступним невдалим романом, все більше питань у вас буде виникати до власної персони. Звичайно ж, будь-який випадок індивідуальний, проте існують і загальні поведінкові тенденції, що закривають шлях до особистого щастя.

Ви «встаєте навшпиньки»

Коли відносини тільки починаються, бажання сподобатися є природнім для закоханих. Вам хочеться зробити для нього щось приємне, порадувати та догодити. І, здавалося б, в цьому прагненні немає нічого поганого - до тієї лише пори, поки справа не зайде занадто далеко.

Для деяких людей відкрито висловлювати свої бажання - завдання не з легких. «Вставати навшпиньки» - значить здаватися кращою, ніж ви є насправді. І найдивніше тут те, що для партнера ваш «найкращий» образ може бути зовсім не таким привабливим, як ви думаєте, а, навпаки, надмірним і відразливим.

Відмовитися від першого поцілунку, якщо ви до нього ще не готові, без страху, що чоловік вважатиме вас недоторкою і піде - теж норма. У сімейному житті ця установка обертається тим, що жінка терпить і стримується кожен раз, коли їй щось не подобається. Але рано чи пізно навіть ангельському терпінню приходить кінець.

Ви не розмовляєте про відносини

У 90% випадках всі розбіжності та конфлікти у відносинах відбуваються через невміння коректно донести свою потребу до іншого. Ми частіше мовчимо, уникаємо розмови, ображаємося, всім виглядом намагаючись показати партнеру своє невдоволення. Людина - істота соціальна, і спілкування своє будує, використовуючи не тільки міміку і жести, а й основний засіб комунікації - мову. Неважко припустити, що для реалізації потреби іншої людини нам необхідно цю потребу почути й усвідомити.

Ви не вмієте просити

Тема жінок, які часом по силі духу і хватці випереджають багатьох чоловіків, сьогодні обговорюється особливо активно. Тенденція така: сильних жінок вчать бути слабкими, або хоча б здаватися такими. Їх вчать просити про допомогу, дозволяти про себе піклуватися і забувати про свій гаманець, коли приносять чек в кафе на першому побаченні.

Немає нічого поганого в тому, щоб один-два рази зіграти цю роль, але якщо мова йде про тривалі стосунки, філософія життя сильної жінки все одно рано чи пізно дасть про себе знати. В основі поведінки сильної жінки, найчастіше, лежать непрості, порушені відносини з матір'ю. Буває, що відносини між батьками будуються за принципом «сильна жінка - слабкий чоловік». Перевернута, перекручена модель поведінки в сім'ї батьків має всі шанси пізніше реалізуватися у вашому власному житті.

Ви приймаєте чужі ідеали

У кожному поколінні є свій набір стереотипів, що впливають на те, який вибір ми робимо. Сьогодні, наприклад, все ще продовжують зневажливо говорити про тих хто пізно народжує і тих, хто засидівся в наречених. А ЗМІ продовжують публікувати статистику укладених шлюбів, ніби злегка засуджуючи тих, хто прийняв рішення про розлучення.

Сформована поведінка, успішна в минулому, може бути абсолютно неактуально в сьогоденні, і все ж ми продовжуємо сліпо їй слідувати. Прийняті на віру, але неосмислені, старі установки лежать важким каменем в глибинах нашої психіки. По суті, ми навіть не задаємося питанням, чому потрібно саме в 18 років вийти заміж і яка в цьому необхідність? Сліпо слідуючи сказаному, жінки поспішають знайти чоловіка, а не коханого чоловіка, вийти заміж, тому що пора і час підтискає.

Про любов і взаєморозуміння в шлюбах, укладених, по суті, просто так, зазвичай не йдеться. Термін життя таких шлюбів може бути дуже великим, але ж щастя не вимірюється кількістю прожитих разом років.

Ви чекаєте принца з казки

Навіть якщо ви росли в благополучній сім‘ї, з успіхом закінчили навчальний заклад і знайшли пристойну роботу, немає ніякої гарантії, що ви зустрінете того самого чоловіка. Найчастіше в сім'ях не прийнято вести відкритий діалог з дітьми на тему відносин. Через казки і фольклор дівчаткам з раннього дитинства прищеплюється одна і та ж модель подружнього життя - взяти хоча б «Красуню і чудовисько», «Білосніжку і сім гномів», «Попелюшку» або «Царівну-жабу». Мало хто з батьків обговорює сюжет картини і інтерпретує зрозумілим для дитини мовою сенс побаченого. Ще менше тих, хто вчить дитину міркувати і робити власні висновки.

Ставши дорослою, жінка відіграє закладений в дитинстві сценарій. Самостійно відстежити таку тенденцію і просто зупинитися (вийти зі сценарію) вдається вкрай рідко. Як, власне, і сформулювати для себе чіткий, реальний портрет супутника життя і усвідомити: ідеалів не буває, так що кожному з нас все одно чимось доведеться поступитися.

 

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!