Вхід Реєстрація
Для жінок

Чого чоловік потребує у відносинах?

15 квітня 2019, о 12:10

Вміти готувати, це, звичайно, добре, проте зовсім не запорука успіху. Нижче ми розповімо, чого дійсно потребує ваш коханий.

Відчувати себе героєм

Маленьким хлопчиком, беззахисним кошеням і тому подібним він досить побув і зі своєю мамою, тепер він виріс і мріє про те, щоб бути сильним. Так, бути сильним для чоловіка - це нормально, навіть попри потребу в скаргах на життя. Так що час від часу не забувайте повідомляти своєму коханому, що він найрозумніший, найсміливіший, кам'яна стіна, залізний кулак, або будь-які інші епітети, в які чоловік повірить. Навіть якщо він знає, що він сильний, який в цьому толк, коли в цьому сумніваєтеся ви?

Відносини без образ

Він не закриває зубну пасту, розкидає речі і ніколи не миє за собою посуд. І ось, будь ласка, ви вже встигли образитися, накричати на нього або навіть розплакатися. Даремно. По-перше, як би абсурдно це не звучало, найчастіше чоловік не розуміє, на що саме ви образилися і, швидше за все, вважає, що ви злі, бо він весь цілком у вас дуже невдалий. По-друге, чоловіки не виносять сліз на фізичному рівні. Не робіть своєму обранцеві погано. І не забувайте - дрібниці він випускає з уваги не тому, що вирішив насолити вам, а тому, що чоловік, на відміну від жінки, відповідає за глобальний світ, і до малої планети, куди входять побутові негаразди, йому просто немає діла. Погодьтеся, нехай краще контролює великий. Вам же буде спокійніше.

Не залишатися в невіданні

Всі чоловіки впевнені - кожна жінка хоче заміж, а якщо вона не хоче заміж конкретно за нього - значить, вона збирається заміж за іншого. І так у всьому - чоловік повинен знати все, що знаходиться в межах його розуміння, і навіть більше. Говоріть про головне, не приховуйте своїх почуттів, чоловіки вміють вигадувати краще за нас. Пари ростуть і стають сильнішими, долаючи негаразди разом. Знайте, що кожен раз, коли ви щось недоговорюєте, то будуєте стіни всередині священного простору відносин.

Мати власне життя

Особистий простір потрібний практично всім самодостатнім людям. Це нормально. Мати можливість відправитися в бар з друзями без причепленої до руки дівчини, розслабитися ввечері в п'ятницю в порожній кімнаті і просто, зрештою, побути на самоті. У цьому, повірте, немає абсолютно нічого страшного.

До того ж особистий простір потрібен і вам. Тому що, якщо у вас немає нічого свого, то ваші стосунки стоять на одній нозі. Не бійтеся заводити друзів, перестаньте душити свого коханого в обіймах.

Підтримка

Зворотний бік «я герой», тому що іноді навіть королям потрібна підтримка. До речі, це зовсім не означає, що потрібно за нього приймати рішення, руйнувати все навколо і зводити заново, іноді досить просто потримати за руку. Чоловік хоче чути від жінки: «Милий, я не можу висловити словами, як я ціную те, що ти робиш для мене». Адже дійсно, щоб він не робив, яких би вершин не досягав, все це він робить виключно для вас і, може бути, лише частково для себе. Підтримуйте свого обранця, і результат не змусить себе довго чекати.

Вірність

Для чоловіка доказ любові жінки - її вірність. Якщо жінка любить, вона вірна - вона не може уявити себе з кимось іншим, тому що цей інший їй просто не потрібен. І якщо ми випадкову зраду, яка «по п'яні», яка «нічого не означає, так вийшло» можемо пробачити, то для чоловіка це удар нижче пояса. Представники сильної статі, як би вони себе не позиціонували, по натурі власники, а значить гірше, ніж ділити з кимось «своє», для них і бути не може. Будьте відданої своєму чоловікові, і він відповість вам тим же, та що й казати - він заради вас гори зверне.

Секс

Ця істина стара як світ. Можна дуже добре готувати, можна прекрасно виглядати, але якщо у вашій парі немає сексу - значить, власне, і пари у вас теж немає. До речі, ще одна куди більш сумна істина: якщо кохання чоловікові не даєте ви, досить швидко знайдеться інша, куди більш смілива красуня.

 

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!