Вхід Реєстрація
Для жінок

10 типів дівчат, від яких тікають чоловіки

4 липня 2017, о 09:46

Бажання вийти заміж виникає у багатьох дівчат, тільки хтось отримує заповітну пропозицію, а кому-то ніколи не судилося почути довгоочікуване  «виходь за мене». Ми вивели 10 основних типів жінок, які відлякують чоловіків. 

1. Актриса

У цій жінці занадто багато родзинок і загадок. Їй завжди хотілося бути не такою, як усі, і вона сама придумала собі роль незвичайної дівчини, а тепер чудово її виконує на очах коханого чоловіка. У всьому потрібно знати міру. 

2. Творча натура

Творчість виражається не в створенні шедеврів, а в украй мінливому настрої. У такої жінки змінюються думку і бажання кожні дві хвилини, вона не може прийняти певне рішення, але при цьому вимагає розуміння від обранця. 

3. Всезнайка

Ось хто точно знає, чого хочуть чоловіки. Вона була на всіх найзнаменитіших тренінгах про те, як залучити й утримати чоловіка. В її будинку книжкові полиці забиті літературою про сімейні стосунки. Та й в будь-яких інших темах вона розбирається, і у неї завжди на все є своя думка. 

4. П'єро

У неї погано все: важке життя, недосконала фігура, не склалася кар'єра, та ще й погода жахлива. Якщо закінчується низка поганого настрою, то починаються апатія або депресія, під час яких вона вже точно не здатна хоч на якісь зміни в житті. 

5. Схиблена на заміжжя

Головне завдання в житті - вийти заміж. Ця жінка перебуває в постійному пошуку, адже у неї давно все готове: вона продумала все до дрібниць, залишився останній відсутній «елемент» - чоловік. При знайомстві вона всім своїм виглядом дає зрозуміти, що у чоловіка буде тільки один вибір - ЗАГС.

6. Незалежна

Самотність таких дівчат не турбує. З'явиться кохана людина - прекрасно,  не з'явиться - можна жити і одній. В глибині душі вона навіть зізнається собі в тому, що напевно втомилася постійно бачити чоловіка в будинку. Починаючи відносини, така жінка починає сумніватися.

7. Снігова королева

Інша крайність від одержимості вийти заміж - повне ігнорування знайомств, а якщо знайомство і відбувається, то дівчина вкрай важко йде на контакт. Вона впевнена, що чоловік завжди повинен робити все сам, в тому числі і знайти її, навіть якщо вона вважає за краще сидіти вдома і уникає будь-яких компаній.

8. Загублена в рутині

Вся її життя проходить між будинком і роботою. На роботі пристойних чоловіків немає, на вулиці ніхто не знайомиться, в барах і клубах чоловіки не шукають дівчину для серйозних відносин. Ось і виходить, що чоловіки десь є, але явно ходять не за звичним маршрутом цієї дівчини.

9. Мамочка

Вона піклується про те, щоб її чоловік завжди був тепло одягнений, вона подзвонить кілька разів на день, щоб дізнатися, що він їв і як себе вів. Якщо йому захочеться газованої води, то вона обов'язково розповість про її шкоду і купить йому кисневий коктейль.

10. Нічим не цікавиться

У такої дівчини немає своїх інтересів і особливих цілей в житті. Вона йде туди, куди ведуть, і її власна точка зору абсолютно не розвинена. Такі дівчата прагнуть догодити навіть тоді, коли це й не потрібно.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!