Вхід Реєстрація
Для жінок

10 причин жіночої самотності

7 червня 2017, о 17:54

За статистикою близько 30% жінок, які живуть у великих містах, або ніколи не були заміжні, або розлучені. Хоча Львів і не належить до міст-мільйонників, багато мешканок нашого міста залишаються одинокими. Які ж причини їхньої самотності?

 

1.Пошук ідеалу

Багато дівчат відмовляють своїм залицяльникам тільки тому, що вони не зовсім відповідають їх уявленням про ідеального партнера. Але питання в тому, чи існує в реальності така людина? Крім того, багато дівчат насправді точно й не знають, чого і кого хочуть. З цього і слід починати.

 

2.Ваш неприступний образ

Багато жінок грають роль холодної королеви, чию увагу треба завойовувати усіма можливими й неможливими способами. Ось тільки чоловіки не люблять вкладати зусилля даремно. Аби він захотів домогтися Вашої прихильності, йому важливо відчувати Вашу зацікавленість ним, що у нього є шанс. А насправді, тут криється банальний страх здатися доступною.

 

3.Необізнаність

Деяким представницям прекрасної статі просто бракує інструментів і знань про те, як і де знайомитися, а також про закони побудови стосунків. Тому в них і виникають різні побоювання. А потрібно просто спробувати на практиці й обрати ті варіанти, які підходять саме Вам.

 

4.Покладання на долю

Однак, доля не зможе Вас знайти, якщо Ви закриті для неї. Шанси знайти чоловіка своєї мрії у жінки, яка живе за заїждженою схемою "робота-дім-подруги", поступово зійдуть нанівець. Замість того, щоб просто чекати, наповніть очікування дією!

 

5.Ідеалізування минулих відносин

Неусвідомлене бажання відновити стосунки з "колишнім" провокує Вашу закритість перед новими відносинами. Чоловіки відчувають Вашу несвободу, а тому уникають продовження знайомства. Озираючись назад, людина відділяє себе від щасливого життя. І зрештою, він же не просто так став "колишнім".

 

6.Занижена самооцінка

Якщо жінка думає, що гідний чоловік не зверне на неї увагу, або вона не стане гідною парою для такого чоловіка, то, скоріш за все, так воно й буде. Адже так важко полюбити людину, яка не любить себе.

 

7.Завищена самооцінка.

Це інша крайність. Деяким жінкам здається, що жоден з чоловіків, які звертають на них увагу, їх не заслуговує. При цьому з "гідними" чоловіками вони не вміють поводитися, або не знають, як привернути їхню увагу. Перебираючи чоловіків, жінка може пропустити всі "класні" варіанти і згодом жалкувати про це.

 

8.Негативний досвід у минулому

Якщо один чоловік зрадив, це ще не означає, що інший вчинить так само. Звичайно, тут спрацьовує страх знову відчути біль. Однак не можна застосовувати одну мірку до всіх. Варто роззирнутися навколо. Без сумніву, поблизу є чоловіки, котрі викликають повагу. Можливо, поява у Вашому житті не тих партнерів є результатом помилок у Вашій поведінці? Відпустіть минуле і почніть рух до щасливого майбутнього!

 

9.Страх втратити свободу

Ви досягли фінансового благополуччя та успіху в кар'єрі. При цьому думка про серйозні стосунки асоціюється у Вас з побутом і втратою незалежності. Можливо Ви просто ще не готові до сімейного життя, або керуєтеся стереотипами. Це страх близькості. Можливо Ви маєте невдалий приклад у батьківській родині. Однак Ви можете будувати свій власний сімейний сценарій!

 

10.Ще не час

Ви плануєте влаштовувати своє особисте життя, але тільки після того, як знайдете кращу роботу, схуднете, придбаєте авто, відкриєте невеличку перукарню в центрі Львова тощо. І відповідний час для серйозних стосунків ще не настав. Тут слід усвідомити, що відносини не можна, як завдання, вписати в щоденник і виконати в строго визначену дату. Все, що у нас є - сьогоднішній  день! Не відкладайте кохання "на потім".

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!