Вхід Реєстрація
Для чоловіків

Як завоювати серце дівчини

8 червня 2017, о 16:31

Більшість чоловіків мріють вміти легко та просто підкоряти серця дівчат. Однак, далеко не кожному вдається це робити. Існує кілька простих правил, які допоможуть вам у завойовуванні красунь.

Не варто квапити події

Дайте відносинам розвиватися поступово, оскільки обраницю може налякати  зайвий натиск. Поступово ваші почуття до неї будуть посилюватися і розвиватися, як і ваші відносини.

Будьте сміливим

Більшості дівчат подобаються чоловіки впевнені, але не егоїсти. Просто підійдіть до неї і почніть розмову. Вона зрозуміє, що зацікавила вас. 

Спілкуйтеся з іншими дівчатами

Це не те ж саме, що і флірт з іншими представницями прекрасної статі, який в нашій ситуації буде недоречним. Якщо ви спілкуєтеся з іншими дівчатами, ваша обраниця зрозуміє, що вони вам довіряють, вважають надійним другом, і  з вами легко спілкуватися. 

Завжди стежте за собою

Жінкам подобається запах чистого та охайного одягу! Це означає, що якщо чоловік стежить за собою, то він буде приємний для жінок. І навпаки, погана гігієна може зруйнувати всі ваші плани. Вірите цьому чи ні, свіже помите волосся - це дуже великий плюс. А запах чистого тіла обов'язковий для кожного хлопця.

Якщо вийде розсмішити дівчину, то у вас з'явиться набагато більше шансів

Але не переборщіть. Нехай вона спочатку стане вашим близьким другом, а потім вже вступайте в бій. Дівчині важливо знати, що вона може довіряти вам, що ви не розіб'єте їй серце, бо насправді дбаєте про неї. Дівчата люблять сміятися і будуть сміятися над усіма жартами, навіть якщо вони не смішні.

Будьте щирим

Компліменти, флірт, жарти, турбота - нічого з цього не буде мати значення, якщо ви не щирий. Якщо ви  вже вирішили зробити дівчині комплімент, подумайте над тим, що вам в ній справдіподобається.

Доведіть, що вона вам дійсно подобається

Покажіть дівчині, що ви не просто захоплені або хочете затягнути її в ліжко. Попросіть її розповісти про себе, говорячи із нею. Не чекайте тільки поцілунків. Слухайте її і дивіться в очі.

Робіть їй побільше компліментів

Дівчатам складно догодити з компліментами: всі хочуть відчувати себе впевнено, але дуже складно підібрати правильні слова. До того ж, трохи ласкавих слів допоможуть вам прокласти дорогу в майбутнє. 

Це далеко не весь список того, чим можна покорити серце дівчини, яка вам подобається, однак ми постарались вивести основні із них. Спробуйте слідувати цій основі, а також трохи імпровізувати, оскільки дівчатам до вподоби спонтанність. 


Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!