Вхід Реєстрація
Для чоловіків

Як справити враження на дівчину в інтернеті

30 жовтня 2017, о 17:35

Перш ніж запросити вашу потенційну супутницю на перше побачення, слід домогтися її розташування і як слід зацікавити. Зазвичай, перше враження про вас буде складатися через листування, тому ось кілька простих порад, як зацікавити дівчину безпосередньо на сайті знайомств.

З кожною дівчиною бесіда по листуванню може проходити по-різному. З одною піде "як по маслу", а з другою ви не зможете зв'язати і двох слів. Усе залежить в першу чергу від рівня зацікавленості і моделях поведінки людини, але є декілька загальних прийомів, як привернути увагу будь-якої дівчини по той бік екрану.

У першу чергу намагайтеся максимально наблизити віртуальне спілкування до реального, тобто постійно підтримуйте "візуальний" контакт, навіть якщо дівчина не відповідає. Намагайтеся бути хорошим оповідачем і не втрачайте нитку спілкування з нею. Активність також можна виявляти, коментуючи її фотографії і статуси на сторінці. Цікавтеся тим, що вона робить у цей момент і цей інтерес переросте у взаємний.

Використовуйте всі можливості Мережі, щоб продемонструвати свої здібності. Розкажіть про свої уподобання в музиці, кіно, живописі. Вмієте малювати у "ВКонтакте" або записувати музику? Не соромтеся, покажіть їй це. Правда, робити це треба нібито ненароком і у певний момент.

Акцентуйте увагу на реальному житті, покажіть, що крім інтернету у вас є море інших захоплень і занять. Це наблизить ваші відносини до чогось більш серйозного.

Обов'язково подбайте, щоб бесіда була легкою і невимушеною. Не потрібно вантажити вашого потенційного партнера складними фразами або термінами. Створіть всі умови, щоб бути на рівні з співрозмовником, навіть якщо ви інтелектуально переважаєте.

Не розкривайте відразу всі карти, заінтригуйте дівчину тим, що розповісте всі подробиці чогось при першому побаченні. Так ви створите стимул дізнатися вас ще ближче і забезпечите собі надійну базу безпрограшних тем для бесіди на першому побаченні.

Якщо ви можете розсмішити її та подарувати частку позитиву, вона завжди буде вважати вас цікавим і веселим хлопцем. Завзяті жарти, веселі ситуації з життя, все це просто додасть плюсів до вашого спілкування, а також зацікавить її у вашій персоні.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!