Вхід Реєстрація
Для чоловіків

Як правильно спілкуватися з дівчатами

30 січня 2018, о 18:27

Ваші знайомства з дівчатами не мають продовжень? Можливо, ви просто не знаєте, як правильно спілкуватися з дівчатами. 

Досить дотримуватися наведених нижче правил поведінки і успіх у відносинах з протилежною статтю вам забезпечений.

Як правильно спілкуватися з дівчиною: основні поради

Заздалегідь підбирайте тему для розмови. Безглузді ситуації і паузи в спілкуванні виникають, коли хлопець не знає про що говорити, розгубився або соромиться. Забудьте про почуття збентеження і не думайте ні про що. Просто спілкуйтеся. Пам'ятайте, дівчата люблять, щоб їм говорили гарні слова, розповідали цікаві історії, анекдоти.

Не знаєте про що поговорити на побаченні? Загляньте в інтернет. Там повно збірників анекдотів на всі випадки життя. Досить знати кілька хороших анекдотів і у вас завжди буде можливість розвеселити свою дівчину і підняти їй настрій.

Перш ніж йти на зустріч зі своєю обраницею, подумайте, про що можна буде поговорити. Наприклад, якщо ви зустрічаєтеся в парку, підготуйте пару-трійку тематичних анекдотів. Все це може бути застосовано до будь-якого місця зустрічі, благо анекдотів придумано більш ніж достатньо. Ви не просто розрядите обстановку, але і зверніть увагу дівчини на себе. Тільки спілкування не повинно зводитися до одних тільки анекдотів. 2-3 анекдоту протягом однієї зустрічі досить. Далі вже думайте самі.

Уникайте непотрібних тем. Дотримуйтеся золотої середини. Багато хлопців в спілкуванні зі своєю обраницею настільки захоплюються розмовою, що навіть не помічають, як переходять кордони заборонених тем. В результаті порушуються теми політичного, релігійного та іншого характеру, що неприпустимо. Деякі і зовсім розмовляють про футбол, риболовлі і про те, що цікаво лише їм.

У такі моменти жінка відчуває себе зайвою і втрачає будь-який інтерес до співрозмовника. А навіщо? Адже йому і так добре! Тому вишиковуйте спілкування так, щоб дівчина відчувала, що цікава вам. Запитуйте її про захоплення, досягнення, цілі, які вона бачить перед собою, про плани на майбутнє. Чи розглядає вона в перспективі створити сім'ю і народити дітей? Це дуже важливе питання, відповідь на який потрібно знати, якщо ви розраховуєте на серйозні відносини.

Не будьте занудою. Нікому не подобається, коли кажуть на одні і ті ж теми і до того ж допитують. Якщо на даний момент спілкування з дівчиною у вас немає з нею серйозних стосунків, то і права на її особисте життя ви не маєте. Не потрібно перетворювати романтичні вечори в нескінченні опитування. Якщо молода особа захоче щось розповісти про себе приватне, вона це зробить. Спілкування з жінкою має бути легким і ненав'язливим.

Будьте впевнені в собі і своїх силах. Невпевнений в собі чоловік ніколи не зробить ніякого враження на жінку. Такі хлопці, як правило, найчастіше не можуть з місця зустрічі, меню, теми для розмови, музики і т.д. Це неприпустимо! Якщо ви без праці змогли познайомитися для серйозних стосунків на сайті знайомств, то дотримуйтеся тієї ж манери спілкування і в реальному житті.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!