Вхід Реєстрація
Для чоловіків

Щоб теща зятя любила. Поради від наших предків

1 листопада 2019, о 11:49

Цих двох пов'язують непрості відносини.

Теща і зять.

Цих двох пов'язують непрості відносини. Адже вони люблять одну жінку, але по-різному проявляють свої почуття і турботу. Що і породжує масу недоладностей, жартів і навіть проблем. І тому і їх взаємини – це питання не сьогоднішнього дня. Про те, як передбачити майбутнє по тещі та інші моменти сімейного життя в якості зятя, знали ще наші предки, передає Ukr.Media.

Якщо теща на весіллі заплаче, бути молодій сім'ї щасливою.

Щоб дізнатися, які будуть стосунки зятя і тещі, уважно прислухайтесь, як мама нареченої називає майбутнього сина. Якщо імена ласкаві, то і відносини будуть доброзичливими. Якщо строго на ім'я, то не буде миру між тещею і зятем.

Під час знайомства з майбутнім зятем теж можна взнати, як складеться життя між родичами. Якщо мама нареченої подивиться на нареченого через ліве плече, то буде мир і добро, а якщо через праве випаде безліч випробувань.

Хочете, щоб молода сім'я жила заможно?

Тоді під час сватання неодмінно киньте під ноги тещі жменю монет. При цьому треба одну монетку заховати й ніколи не витрачати.

Якщо теща зла і нічим її не задобрити, треба піти в церкву, поставити свічку за здравіє і сказати: «Господи, пом'яни злість моєї тещі (її повне ім'я). Як свічка згорає, так злість у неї до мене пропадає. Амінь! Амінь! Амінь!»

Якщо теща на весіллі буде співати або просто мугикати під ніс пісню, то вона буде прощати багато «гріхів» зятя.

Теща ні в якому разі не повинна прасувати сорочки зятю, інакше між ними зіпсуються відносини.

Якщо на другий день після весілля нагодувати зятя млинцями, то він буде дарувати мамі дружини подарунки.

Щоб теща не була жадібною і любила зятя, треба випити з нею в день знайомства вина. При цьому келих чоловік повинен тримати в правій руці, а теща – у лівій.

І, нарешті, для того, щоб шлюб був не бездітним, теща під весільного короваю повинна заховати монетки, примовляючи: «Молодим – повага, роду – продовження. Скільки монет під короваєм, настільки діточок в наш дім».

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!