Вхід Реєстрація
Для чоловіків

Інструкція для знайомства з жінкою

20 травня 2019, о 10:07

Багато чоловіків задаються питанням, як же проявляти свій інтерес до жінок, щоб його правильно зрозуміли. Як знайомитися, і де - невже тільки в Інтернеті?

Службовий роман

Службовий роман продовжує лідирувати в списку місць і способів побудови відносин. Попри те, що це давно вже є табу в багатьох західних країнах. Адже роман на робочому місці - це благодатний ґрунт для пліток, його завжди можна використовувати для зведення рахунків, якщо щось піде не так.

Та й взагалі, неприємно бачити один одного, якщо відносини закінчаться, а робота залишиться. Безумовно, службовий роман - це подвійний ризик і для відносин, і для кар'єри. Але зовсім заборонити його неможливо. Тому що на роботі сучасна людина проводить більшу частину часу, і саме там можна придивитися і пізнати один одного. Та й історія знає чимало щасливих сімей, які народилися з романів між колегами. Тому немає нічого поганого в тому, щоб дати хід свої симпатії в офісі. Єдине, чого варто уникати - відносин, де є вертикаль влади. Коли він - начальник, а вона - підлегла. Це - від початку нерівні відносини. А там, де є нерівність, завжди буде присмак примусу.

У ресторані або барі

Ще один популярний спосіб знайомства - це надіслати напій, жінці, яка сподобалась в ресторані або барі. Спосіб начебто непоганий, безпрограшний варіант привернути увагу, тільки чоловіки виконують його погано. Тому він стає недоречним.

Жінки ходять у бари та ресторани щоб поїсти, відпочити, поспілкуватися з подругами, послухати живу музику. І здатні самі заплатити не тільки за себе, але і «за того хлопця». Верх дурості і безтактності з боку «того хлопця» - надсилати напій тільки одній жінці, якщо за столиком їх сидить дві або три. Зрозуміло, що сподобалася одна, але в яке становище її ставить цей коктейль перед подругами? Яке право має випадковий чоловік вносити дискомфорт у відносини, які вже склалися?

Ще один жест, який викликає роздратування - підходити до столика відразу з коктейлем і починати розмову. Чоловік думає, що куплений коктейль дає йому право втручатися в особистий простір жінки. Тому, щоб використовувати далі цей спосіб, чоловікові добре б було зрозуміти: прийнятий коктейль або пляшка вина - це ще не запрошення в гості. Це означає, що в цілому тебе помітили. Якщо хочеш, щоб помітили більше - прийшли візитку з контактами або дізнайся через офіціанта, чи можна підійти.

Між «ні» і «так»

Замість «ні» чути «так» - з таким способом контакту сталося не одне зґвалтування. Взагалі зі словом «Ні» в нашому суспільстві просто біда. Люди, незалежно від статі, не вміють вимовляти його і не вміють приймати. Тому що поняття не мають про власні кордони. Де вже тут зрозуміти про чужі.

Крім того, частина людей, частіше жінки, дійсно подають подвійні послання, як у пісні зі старого фільму: «Я не сказала «так», пане - ви не сказали «ні». Чоловіча помилка в тому, що він з усією самовпевненістю починає трактувати ці послання. Природно, в свою користь.

Але жінка - не мама, а здорова любов - це не те, чого потрібно домагатися і вистраждати. Навчитися говорити «ні», а також приймати «ні» як «ні», дуже важливо. І у разі, якщо ти отримуєш подвійне послання, то найкращим буде ставити прямі запитання. Або йти, якщо людина не в змозі чітко пояснити, чого хоче. Якщо не виходить - не складаються 2 прості літери в відмову, немає розуміння, як їх використовувати і навіщо, то єдина людина, про відносини з якою потрібно думати - це психолог.

В цілому ж жінки хочуть, щоб їх більше питали. Про відносини, про бажання, плани, комфорт. Жінки хочуть бути супутниками, а не тими, кого треба до чогось змушувати. Тому від чоловіків чекають уваги. Але не традиційних атрибутів, як букети, цукерки чи квитки в кіно, або ж фраз «ти така гарна, я думаю про тебе постійно».

Жінки хочуть, щоб ними цікавилися не формально, чи не картинно-показово, і з метою лишень привернути увагу. Ми хочемо бачити не чоловіків, які диктують, а тих, які цікавляться. Не тих, хто показує себе, а тих, хто хоче подивитися на нас. А також тих, хто не форсує події, а дають нам стільки часу, скільки потрібно.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!