Вхід Реєстрація
Для чоловіків

6 порад для знайомств з дівчатами

2 лютого 2018, о 18:33

Де краще знайомитися, що говорити і як поводитися, щоб справити враження? І не просто дізнатися її ім'я, а зацікавити настільки, щоб вона захотіла продовжити з тобою спілкуватися. Йди простих порад з цієї статті, і у тебе все вийде.

6 порад для знайомств з дівчатами

Відразу прояснимо один момент: ця стаття - НЕ список порад по пікапу. Йтиметься про тих звичках, які допоможуть тобі показати свої достоїнства і унікальність, щоб дівчина звернула увагу саме на тебе. І, хоча знайомство - тільки перший етап у відносинах, воно відіграє ключову роль у формуванні твого образу в її очах, а всі подальші кроки будуть його підкріплювати і доповнювати. Отже:

1. Будь завжди готовий

Дівчину можна зустріти в будь-який час і в будь-якому місці, і ти ніколи не знаєш, де і коли знайдеш ту саму-саму, єдину і неповторну. І вже точно нехай краще це не відбудеться вранці того дня, коли ти не прийняв душ і вийшов з дому з видом неохайного невдахи. Тому не лінуйся стежити за зовнішністю, чистотою одягу, стригти нігті і зачісуватися, перш ніж виходити з дому - це повинно бути справою звичайним.

2. Знайомся в різних місцях

Дискотеки, парки і тому подібні місця, де молоді люди збираються з метою знайомств і спілкування - теж хороші. Але тут є шанс, що суперників буде більше і ви з дівчиною будете відчувати себе ніяково, хтось або щось може перешкодити. Тому вибирай для знайомства місця, де ви зможете відчувати себе невимушено і де легко знайти привід для початку розмови:

Спорт клуб. Якщо ви обидва ходите в спортзал, це говорить про те, що ви обидва переслідуєте цілком благородну мету -бути в хорошій формі. А спільні інтереси та цілі - це вже як мінімум кілька тем для цікавого і приємного розмови! Так що записуйся на плавання в басейн, заняття в біговій клуб або в найближчий тренажерний зал, і знайомся з цікавими людьми собі на втіху! До речі, в багатьох містах є безкоштовні заняття з найрізноманітніших видів спорту.

Курси по інтересам. Нові знання допоможуть тобі стати більш розвиненим в тій чи іншій сфері, будь то хобі або вивчення англійської. І тут можна отримати не тільки нові знання, а й познайомитися з новими людьми. Немає кращого приводу заговорити з дівчиною, ніж обговорення будь-якого завдання або того, що тобі було не дуже зрозумілим в процесі навчання.

Сайти знайомств і соціальні мережі - дуже навіть непоганий варіант. Але тільки є одне АЛЕ: постійно сидячи в соцмережах, ти обмежуєш себе від яскравої і різноманітного життя. Замість цього частіше домовляйся з людьми про зустрічі, частіше проводь час цікаво поза мережею. В Вконтакте і на Фейсбуці можна дізнатися, хто планує вечірку, які події відбудуться в твоєму місті - йди туди і спілкуйся з реальними людьми!

Волонтерські акції. Присвячувати свій час, роблячи внесок у вирішення якоїсь проблеми - значить бути небайдужим, а це якість дуже цінується і привертає увагу дівчат. Дуже важливо дбати про щось, або про кого-то - це може бути будь-яка проблема (знову ж таки, не прогадаєш, якщо вона буде пов'язана з тваринами). Але! Тут важливо бути щирим, не потрібно займатися тим, до чого у тебе душа не лежить, що тобі все одно. Дівчина відразу зрозуміє, якщо ти прикидаєшся заради банального пікапа, і вважатиме це не просто дурістю, але взагалі не захоче мати нічого спільного з тобою.

3. Будь ввічливим і пропонуй допомогу

Ми ні в якому разі не наполягаємо на тому, що притримати двері перед жінкою, у якої повні руки покупок, або поступитися місцем в транспорті бабусі - вірний спосіб познайомитися з рядом стоїть або проходить дівчиною. Але якщо ти не будеш проявляти просту ввічливість, то будеш виглядати не кращим чином в очах оточуючих. Згадай пункти 1 і 2 і подумай двічі!

4. Вибирай вдалий час, щоб підійти і представитися

Звичайно, все залежить від ситуації. В ідеалі ти повинен відреагувати на знак з боку дівчини - вона тебе помітила (наприклад, візуальний контакт). Але небажано підходити до неї, коли вона чимось зайнята, і переривати її. Однак якщо вже ти підійшов, посміхайся, веди себе впевнено, але не будь надто наполегливим і, вже тим більше, розв'язним. Якщо тобі це дається важко, понаблюдай, як це роблять інші хлопці (в житті і в кіно) і не бійтеся. З практикою буде легше.

5. Говори захоплююче

Майже у кожного хлопця є в запасі пара безпрограшних історій, які він розповідав багато разів і в яких він впевнений: вони завжди викликають необхідну реакцію. Такі історії дуже корисні, так як вони знімають напругу і допомагають уникнути незручних ситуацій в розмові, а ще вони дають тобі можливість оцінити реакцію аудиторії. Якщо можеш, постарайся збільшити свій арсенал таких байок і цілком реальних історій про що-небудь дійсно цікавому або прикольному.

6. Будь впевнений у собі

Всі поради матимуть мало значення, якщо ти постійно боїшся скористатися можливостями, які пливуть тобі в руки. Якщо тобі вже випав шанс познайомитися з симпатичною дівчиною, і ти хочеш будувати з нею стосунки, не потрібно чекати, що вона все зробить за тебе сама! Впевненість схожа на будь-яку іншу людську рису: її можна розвинути в собі, якщо постійно над собою працювати. А якщо сидіти склавши руки, ти не станеш впевненим просто так, прокинувшись одного ранку. Привілей ініціативу і не втрачай своїх можливостей!

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!