Вхід Реєстрація
Для чоловіків

6 кроків до серця жінки

3 серпня 2017, о 13:14

Завоювати прихильність дами не просто, а отримати її серце ще важче. Сьогодні ми розповімо, як не зіпсувати друге побачення. Адже перше, по суті, нікого ні до чого не зобов'язує. 

Вмійте спостерігати

Ми, жінки, дивовижні за своєю природою і аж надто нам хочеться, щоб чоловіки, якщо не розуміли нас, то хоча б пам'ятали те, про що ми вам розповідаємо. Ваша задача показати дамі, що її слова - не пусте місце. Повірте, вона це точно оцінить.

Покажіть серйозність своїх намірів

Чого би тільки жінки не говорили про свою свободу, вони все одно розглядають чоловіка як потенційного нареченого. Відповідно, для неї, в першу чергу, важливо знати, що у Вас є плани на спільне майбутнє. Проявіть цікавість до її звичок і поглядів, можете розповісти про свої грандіозні плани. Вона точно запише це в плюс.

Не будьте нудними

При втіленні попередніх пунктів інструкції головне - не перестаратися. Грань, що відокремлює важливого і надійного чоловіка від педантичного зануди, вкрай тонка. Гарне почуття гумору ніколи не завадить.

Покажіть свій характер

Завжди будьте готові проявити себе, як чоловік: ні в якому разі не йдіть у неї на поводу - нехай знає, хто в домі господар. У відносинах краще домовиться про все на початку, щоб потім не було зайвих питань і претензій.

Домовтеся про наступну зустріч

Навіть якщо у Вашому щільному графіку немає часу на цьому тижні, просто скажіть, як було весело і цікаво провести з нею час, зазначте що бажаєте знову це все повторити. Ось побачите, як її очі засяють і на обличчі з'явиться посмішка. Адже люб'язність – зброя джентльмена.

Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!