Вхід Реєстрація
Для чоловіків

5 речей, на які звертає увагу кожна жінка під час побачення

21 січня 2020, о 16:18

Часи йдуть, а побачення і підхід до знайомств змінюються. Тепер ми поводимося куди більш вибірково, наші очікування від партнера виросли, а ставлення до сексу на першому побаченні стало лояльніше. І це помічають всі, хто активно шукає пару.

Безліч соціологічних досліджень вказують на те, що і чоловіки, і жінки хочуть бачити в майбутньому партнері приблизно однакові якості: наприклад, згідно з дослідженням, проведеним на платформі для знайомств Zoosk, однакова кількість представників різних статей однаково зацікавлені в чесності, відкритості і почутті гумору партнера. Одна лише кількість оброблених анкет (3 мільйони!) має переконати тебе в тому, що всі ми схожі трохи більше, ніж думаємо.

Неважко виділити 5 основних речей, які оцінює жінка на першому побаченні і зрозуміти, як саме їх можна вразити.

Почуття гумору

Ти здивуєшся, але популярна цитата, що кочує по різних пабліках в соцмережах — працює. Так, щось про те, як хлопець змушував дівчину сміятися і все було дуже добре. А ті, хто не змушували — йшли лісом.

Все-таки частка правди в цьому є - якщо у потенційних партнерів схоже почуття гумору, їм буде набагато простіше спілкуватися. Як мінімум тому, що незручні паузи можна буде скрасити жартами.

Манери

Ми говоримо не про здатність розрізняти салатну і обідню вилку, а про поведінку в принципі. Комусь може здатися неприйнятним те, що співрозмовник занадто голосно сміється або користується зубочистками прямо за столом, але інших - взагалі не напружить. Але увагу на твою поведінку на публіці точно звернуть, можеш навіть не сумніватися.

Увага

Дівчині, яка точно витратила трохи більше часу на збори, макіяж, зачіску і вибір одягу для побачення з хлопцем, хотілося б почути буквально що завгодно про свій зовнішній вигляд. Що завгодно, але позитивне, звичайно. Чоловікові це буде коштувати всього нічого, а ось жінці буде приємно. Не можеш придумати нічого про бурштинові очі або прокручуєш в голові жарт про помиту голову - похвали манікюр. Це і незвично, і мило одночасно.

Повага

Якби їй потрібен був репетитор в якій-небудь області або коуч з правильного життя, що переконує її кинути курити, звільнитися з роботи і взагалі порозумнішати - вона б сиділа навпроти спеціально запрошеної людини, а не ходила на побачення. Уміння виявити повагу і не повчати — одна з основних рис, на які звертає увагу сучасна жінка. Лізти в словесну перепалку, якщо ти не згоден з нею — не варіант.

Запах

Ти напевно знаєш, що сильне враження справляють не тільки сорочка з краваткою, а й хороший парфум. Обливатися їм (або, що гірше, дезодорантом) - не варто. Якщо їй сподобається твій запах і почуття гумору — у вас багато шансів. Принаймні для того, щоб піти на друге побачення, більше і не потрібно.


Щоб коментувати треба зареєструватися, або якщо Ви вже реєструвалися увійти в свій аккаунт.
Копіювання статей із сайту можливе лише при встановленні прямого html-посилання на сайт love.vash.ua, відкритого для індексування! Копіювання без дотримання авторських прав, буде переслідуватися за законом!